Pieluszka AIO MiniOS 4-12 kg Gentle Morning – RASPPIES

90,00

Pieluszka AIO w rozmiarze Mini One Size (MiniOS)

Zakres wagowy: 4-12 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: 9 cm.

Na stanie

Dodaj do Listy życzeń
Dodaj do Listy życzeń

Opis

Pieluszka AIO w rozmiarze Mini One Size Slim (MiniOS) od Rasppies.

Pieluszki AIO to inaczej pieluszki „all in one”. By zrozumieć więc sens i walory tego produktu, trzeba odwołać się do innych typów pieluszek wielorazowych dostępnych na rynku, których pieluszki AIO są uzupełnieniem. Zazwyczaj oferowane w sklepach pieluszki wielokrotnego użytku składają się z dwóch elementów, majteczek oraz wkładu, który jest wyjmowany. Ta stosunkowo i tak nieskomplikowana konstrukcja wymienionych tu produktów, w użyciu wciąż oznacza dla rodzica borykanie się z niewygodą. Dla przykładu, wyjmowany wkład dopasowany jest do kupowanych majteczek pieluszki, przez co nie każdy wkład pasuje do każdej pieluchy. Rodzic ma z kolei szereg pieluch w domu, przez co musi zawsze poświęcić czas , by dopasować odpowiedni wkład do konkretnej pieluszki. Pieluszki AIO usuwają tą trudność. W pieluchach tego typu wkład zamocowany jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu wrzucamy do prania „całość”, pieluszkę wraz z doszytym wkładem.

Pieluszki AIO – zalety pieluch wielorazowych

Mimo tej modyfikacji, pieluszki AIO nadal posiadają wszelkie te zalety, jakimi cechują się inne typy pieluszek wielorazowego użytku. Jest to rozwiązanie z pewnością łagodniejsze dla skóry malucha, niż materiały, z których wykonane są pieluchy jednorazowego użytku. To także wspaniałe rozwiązanie dla alergików. Z pieluszek tego rodzaju skorzysta także pociecha, którego skóra nie charakteryzuje się nadwrażliwością, bo skóra dziecka narażona jest na więcej problemów, niż tylko uczulenia. Jednym z zadań, przed którymi staje rodzic, są na przykład odparzenia. Jednak również i temu problemowi pozwolą skutecznie zapobiegać pieluchy wielorazowe, włączając w to pieluchy AIO – pieluchy wielorazowe cechuje przewiewność, cecha, którą trudno znaleźć wśród pieluch jednorazowych. Ponadto, jeśli pieluszki wielorazowe będą używane i kupowane rozsądnie, mogą okazać się, po dłuższym okresie użytkowania pieluch, rozwiązaniem tańszym, niż jednorazówki. Ostatecznie, co także ważne jest dla dziecka i opiekuna, który chce, by dziecko dorastało w bezpiecznym i życzliwym przyszłemu dorosłemu świecie, pieluchy wielorazowe to rozwiązanie ekologiczne. Pieluszki tego typu są biodegradowalne, a czas rozkładania się materiałów, z których są zrobione, daleki jest od setek lat, które zabierają Ziemi pieluszki jednorazowe.

Wyjątkowe pieluszki AIO

Pieluszki AIO to wygoda poparta szeregiem zalet, korzystna dla dziecka, rodzica, jak i innych oraz środowiska. Widać więc, że za tego typu pieluszkami stoją prospołeczne i proekologiczne wartości, które większość opiekunow pragnie wpajać pociechom już od małego. Grzechem byłoby więc się na taki produkt nie zdecydować.

Opis pieluszki AIO od Rasppies:

 • Zakres wagowy: 4-12 kg
 • Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.
 • Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.
 • Szerokość w kroku: 9 cm.
 • AIO posiada dwuwarstwowy tunel i przyszyty trójwarstwowy pojedynczy język z dzianiny bambusowej. Dzianina bambusowa nie zawiera dodatku poliestru (80% wiskoza bambusowa + 20 % bawełna), szybko i skutecznie przyjmując duże ilości wilgoci.
 • Do pieluszki w zestawie dołączony jest 3-warstwowy booster z dzianiny bambusowej dla dodania jeszcze większej chłonności (np na czas spaceru lub na noc).
 • Warstwę zewnętrzną tworzy impregnowany PUL z recyklingu.
 • Warto pamiętać, że dzianina bambusowa osiąga maksymalną chłonność po 6-8 praniach, natomiast już jedno pranie wystarczy, by pieluszka była zadowalająco chłonna.

Pranie i pielęgnacja:

 • przed pierwszym założeniem pieluszkę należy wyprać i wysuszyć
 • prać należy w 40-60 stopniach na programie dla bawełny (ok 2 godzin) w proszku do białego
 • wirowanie nie powinno przekraczać 1000 obr/min
 • nie stosować płynów do prania/orzechów piorących, ręcznie robionych proszków etc.
 • przed praniem głównym należy nastawić płukanie; jeśli po praniu w wodzie widać pianę, można jeszcze raz wypłukać pieluszki
 • można suszyć w suszarce bębnowej (program delikatny) lub klasycznie

 

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar