Anna Luna – polska marka pieluszek wielorazowych, słynąca ze swoich bardzo chłonnych rozwiązań.

Formowanki od Anny Luny są niezmiennie polecane przez doświadczonych rodziców jako jedne z najbardziej chłonnych opcji. Szeroki wachlarz różnych rodzajów formowanek pozwala dobrać odpowiednią opcję na dzienne jak i nocne pieluchowanie.

Formowanki-kieszonki nawet bez żadnego wkładu są świetną opcją na dzień. Odpowiednio dobrane wkłady pozwolą z sukcesem używać te formowanki również na noc.

Formowanki-motylki cieszą się coraz większą popularnością z kilku powodów. Są bardzo chłonne – każde skrzydełko i część główna zostały uszyte z 2 warstw chłonnej wiskozy bambusowej, co daje razem aż 6 warstw chłonnych + zewnętrzna warstwa bawełny. Po praniu formowanki skrzydełka należy rozłożyć, co pozwala pieluszce szybciej wyschnąć. Formowanki-motylki znajdziemy w kilku rozmiarach (M, L, XL), co pozwala lepiej dopasować je w zależności od budowy naszego dziecka.

Formowanki z panelem PUL to dobra opcja jak na dzień, tak i na noc. Dwie warstwy wiskozy bambusowej świetnie chłoną wilgoć, a panel z PUL pomaga jeszcze lepiej rozprowadzić wilgoć i uchronić warstwę nieprzepuszczalną (otulacz, gatki lub longi) od przecieków.

Formowanki bioderkowe łatwo zakładają się nawet na najbardziej niecierpliwym maluchu – można je zapiąć osobno, po czym założyć jak majteczki.

PULowy motylek – formowanka o kroju motylka, która zamiast bawełny na zewnątrz jest w całości obszyta PULem, co czyni ją bardzo podobną do AIO. Przy założeniu należy dobrze ułożyć pieluszkę w pachwinkach tak, by nie było widać warstwy chłonnej – i można z pewnością używać PULowego motylka jako AIO.

Oprócz formowanek, Anna Luna proponuje również otulacze PUL, pieluszki-kieszonki, AIO, a także wielorazowe akcesoria dla kobiet – wielorazowe podpaski i wkładki higieniczne, wkładki laktacyjne. Do tego, znajdziecie u nas najlepsze wielofunkcyjne myjki bambusowe od Anna Luna.