Formowanka Basset LITTLE BIRDS DIAPERS Softcell S 3,5-7 kg

39,00

Formowanka Basset LITTLE BIRDS DIAPERS Softcell

Materiał: 100% lyocell (Tencel)

Rozmiar: S (Small)

Zakres wagowy: 3,5-7 kg

Brak w magazynie

Opis

Formowanka Basset LITTLE BIRDS DIAPERS Softcell

Materiał: 100% lyocell (Tencel)

Rozmiar: S (Small)

Zakres wagowy: 3,5-7 kg

Formowanka Basset LITTLE BIRDS DIAPERS z serii Softcel stanie dla Ciebie wybawieniem, jeśli potrzebujesz większej chłonności od tetry, a do tego nie lubisz składać tetrowych origami czy bawić się z wkładami chłonnymi.

Uszyta z dwóch warstw chłonnego materiału lyocell (Softcell), zwanego sztucznym jedwabiem, formowanka zabezpieczy wystarczającą dla Twojego dziecka chłonność przy niesamowitej delikatności.

Krój „basset” zapewnia szybkość schnięcia (uszy rozkładają się na boki) wraz z uniwersalnością założenia (uszy można dowolnie składać, by więcej chłonnych warstw utworzyło się w potrzebnym miejscu – na środku czy z przodu pieluchy).

Delikatne gumki w udkach i na pleckach pomagają formowance jeszcze lepiej dostosować się do budowy ciała Twojego malucha, nie zostawiając żadnych odcisków.

Formowanka nie posiada żadnego zapięcia – do tego możesz użyć klamerki Snappi lub po prostu „przycisnąć” formowankę otulaczem (i tak też będzie trzymać!).

Zasady prania i pielęgnacji:

  • formowankę należy prać razem z innymi pieluszkami w proszku do białego, w programie na 60 stopni
  • optymalne wirowanie – 1000 lub 1200 obrotów/minutę
  • do prania nie należy używać żadnych wybielaczy czy płynów zmiękczających (jedynym wyjątkiem jest płyn zmiękczający od Ecozone, który nie zatłuszcza włókien, a podobno nawet pomaga zwiększyć chłonność pieluszki)
  • formowankę można suszyć w suszarce bębnowej na delikatnym programie

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar