Formowanka nocna OS – Oliwki – JELLYFISH

85,00

Formowanka nocna – zbudowana jest z warstwy zewnętrznej, którą jest kolorowa bawełna, wewnętrznej zrobionej z dzianiny bambusowo-bawełnianej, oraz wkładu chłonnego przyszytego do warstwy wewnętrznej.

Brak w magazynie

Opis

Pieluszki wielorazowe są świetnym wyborem dla wszystkich rodziców, chcących pieluchować swoje dziecko naturalnie, ekologicznie oraz estetycznie.

Pieluszka formowanka – jest to pieluszka bez warstwy nie przemakalnej, dlatego też zalicza się ją do grupy wkładów. Ma ogromne możliwości chłonne, szczególniej polecana jest na drzemki, noce oraz na dłuższe podróże. Wymaga dodatkowej warstwy nieprzemakalnej w postaci otulacza PUL, gatek PUL lub wełny.

Formowanka nocna – zbudowana jest z warstwy zewnętrznej, którą jest kolorowa bawełna, wewnętrznej zrobionej z dzianiny bambusowo-bawełnianej, oraz wkładu chłonnego przyszytego do warstwy wewnętrznej. Wkład przyszyty jest z przodu pieluszki, natomiast dostęp do środka zrobiony został z tyłu jak i przodu, co znacznie ułatwia użytkowanie. W środku pieluszki mamy dwa panele z kolorowej bawełny ( tej samej co w warstwie zewnętrznej ) co znacznie podnosi efekt wizualny.

 

Materiały posiadają certyfikat Oeko-Tex

Warstwa zewnętrzna: Dzianina bawełniana

Warstwa wewnętrzna: Dzianina bambusowa

Rozmiary:

MOS Slim – ok. 4-10kg*, 9cm w kroku (wkład 2 warstwowy)

MOS – ok. 4-10kg*, 10-11cm w kroku (wkład 2 warstwowy)

OS – ok. 6-14kg*, 12cm w kroku (wkład 3 warstwowy)

*Waga orientacyjna, w zależności od budowy dziecka

Wzór może się delikatnie różnić od pieluszki ze zdjecia.

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Formowanka nocna OS – Oliwki – JELLYFISH”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.