Kieszonka OS Comfort RASPPIES Forrest Nap 6-16 kg – napy

69,00

Kieszonka OS Comfort RASPPIES Forrest Nap

Zakres wagowy: 6-16 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: do 12 cm.

Brak w magazynie

Opis

Kieszonka OS Comfort RASPPIES Forrest Nap 6-16 kg – napy

Opis kieszonki PUL RASPPIES Forrest Nap:

Kieszonka w rozmiarze One Size Comfort (OS Comfort) od Rasppies.

Zakres wagowy: 6-16 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: do 12 cm.

Do kieszonki będzie pasować większość wkładów chłonnych o szerokości 10-12 cm.

Warstwę zewnętrzną tworzy impregnowany PUL z recyklingu.

Środek pieluszki został uszyty z dzianiny termicznej typu coolmax (100% poliester), która zapewnia uczucie suchości i świeżości.

Kieszonka OS Comfort RASPPIES Forrest Nap 6-16 kg – napy

Niejedna mama zauważyła już zalety płynące ze stosowania pieluch z kieszonką. Są to niezwykle przyjazne skórze Maluszka, wydajne oraz przede wszystkim wygodne. Pieluszki z kieszonką RASPPIES Forrest Nap są wielorazowego wykorzystania. Składają się z dwóch połączonych ze sobą powłok. Część zewnętrzną stanowi szczelna, oddychająca część PUL, jaką wykorzystuje się również w pieluszkach AIO lub w standardowych otulaczach. Tymczasem wewnętrzna powłoka zrobiona jest z cieniutkiego aksamitu czy polaru, który idealnie utrzymuje wilgotność z dala od pupy noworodka, gwarantując mu komfort oraz swobodę.

Pieluszki z kieszonką RASPPIES Forrest Nap

Wielorazowe pieluszki z kieszonką zrobione są z dwóch powłok: zewnętrznej, wodoszczelnej oraz wewnętrznej, wykonanej z najwyższej klasy włókien. Pomiędzy nimi tworzy się praktyczna kieszonka na wkład chłonny. Wielorazowe kieszonki są wyjątkowo praktyczne, ponieważ umożliwiają umieszczenie nawet paru chłonnych wkładów, które gwarantują dziecku komfort oraz poczucie suchości, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Korzyści płynące z pieluszki kieszonki

Kieszonki RASPPIES Forrest Nap to swego typu pielucha 2 w 1, gdzie wkład absorbujący wsuwa się do środka kieszeni. Wkład zwykle jest prostokątny, natomiast kieszonka to typ pieluszki jednorazowej z przerwaniem z przodu, lub z tyłu na wejście wkładu do środka. Po co do środka? po to, aby pielucha się nie przesuwała; aby zakładać jednoczęściową pieluchę, której wyciągany, nie wszywany wkład, szybciej się wysuszy; aby przy pupie zawsze była powłoka oddzielającego wilgoć. To poniekąd otulacz zszyty z powłoką tworzący kieszeń – między który wsuwamy wkład.
Pieluszki z kieszonką RASPPIES Forrest Nap posiadają kieszeń, do której wkłada się wkład chłonny czy też tetrę, zaś do pupy dziecka przylega wewnętrzna warstwa kieszonki, która wykonana jest z delikatnego, miłego w dotyku produktu, który odprowadza wilgoć do środka wkładu. Na zewnątrz zostały wykonane z paroprzepuszczalnej tkaniny PUL, która chroni ubranka przed przeciekaniem. Pieluchy są zrobione z trwałych materiałów, w związku z czym można je z łatwością prać.

 

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar