Kieszonka OS Comfort RASPPIES Midnight Garden 6-16 kg – napy

70,00

Kieszonka OS Comfort RASPPIES Midnight Garden (OS Comfort)

Zakres wagowy: 6-16 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: do 12 cm.

Brak w magazynie

Opis

Kieszonka OS Comfort RASPPIES Midnight Garden 6-16 kg – napy

Niejedna mama sprawdziła już zalety płynące ze stosowania pieluch z kieszonką. Są to niezwykle przyjazne skórze Maluszka, wydajne oraz przede wszystkim wygodne. Pieluszki kieszonki RASPPIES Midnight Garden są wielokrotnego wykorzystania. Składają się z dwóch połączonych ze sobą powłok. Część zewnętrzną stanowi szczelna, oddychająca część PUL, jaką wykorzystuje się również w pieluszkach AIO lub w standardowych otulaczach. Tymczasem wewnętrzna powłoka wykonana jest z cieniutkiego aksamitu czy polaru, który idealnie utrzymuje wilgoć z dala od pupy noworodka, zapewniając mu komfort oraz swobodę.

Korzyści płynące z pieluszki z kieszonką RASPPIES Midnight Garden

Kieszonki RASPPIES Midnight Garden posiadają kieszeń, w której umieszcza się wkład chłonny czy też pieluszkę tetrową, zaś do pupy dziecka przylega wewnętrzna warstwa kieszonki, która wykonana jest z delikatnego, miłego w dotyku produktu, który odprowadza wilgoć do środka wkładu. Na zewnątrz zostały wykonane z paroprzepuszczalnej tkaniny PUL, która chroni ubranka przed przeciekaniem. Pieluszki są zrobione z trwałych dzianin, w związku z czym można je z łatwością wyprać.

Kieszonka OS Slim RASPPIES Midnight Garden

Pieluszki z kieszonką RASPPIES Midnight Garden to swego typu pieluszka 2 w 1, gdzie wkład absorbujący wsuwa się do wnętrza kieszeni. Wkład zwykle jest prostokątny, natomiast kieszonka to typ pieluszki jednorazowej z przerwaniem z przodu, lub z tyłu na wejście wkładu do środka. Po co do środka? po to, aby pieluszka się nie przesuwała; aby zakładać jednoczęściową pieluchę, której wyciągany, nie wszywany wkład, szybciej się wysuszy; aby przy pupie zawsze była powłoka oddzielającego wilgoć. To poniekąd otulacz zszyty z powłoką tworzący kieszeń – między który wsuwamy wkład.

Wielorazowe pieluszki z kieszonką RASPPIES Midnight Garden zrobione są z dwóch powłok: zewnętrznej, wodoszczelnej oraz wewnętrznej, zrobionej z najwyższej klasy włókien. Pomiędzy nimi tworzy się praktyczna kieszonka na wkład chłonny. Wielorazowe pieluszki z kieszonką są wyjątkowo praktyczne, ponieważ umożliwiają umieszczenie nawet paru chłonnych wkładów, które gwarantują dziecku komfort oraz poczucie suchości, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Opis produktu:

Kieszonka w rozmiarze One Size Comfort (OS Comfort) od Rasppies.

Zakres wagowy: 6-16 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: do 12 cm.

Do kieszonki będzie pasować większość wkładów chłonnych o szerokości 10-12 cm.

Warstwę zewnętrzną tworzy impregnowany PUL z recyklingu.

Środek pieluszki został uszyty z dzianiny termicznej typu coolmax (100% poliester), która zapewnia uczucie suchości i świeżości.

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar