Kieszonka OS Comfort RASPPIES Raspberry Rhapsody 6-16 kg – napy

69,00

Kieszonka OS Comfort RASPPIES Raspberry Rhapsody 6-16 kg (OS Comfort)

Zakres wagowy: 6-16 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: do 12 cm.

Brak w magazynie

Opis

Kieszonka OS Comfort RASPPIES Raspberry Rhapsody 6-16 kg

Korzyści płynące z pieluszki kieszonki

Wielorazowe pieluszki z kieszonką zrobione są z dwóch powłok: zewnętrznej, wodoszczelnej oraz wewnętrznej, wykonanej z najwyższej klasy włókien. Pomiędzy nimi tworzy się praktyczna kieszonka na wkład chłonny. Wielorazowe kieszonki RASPPIES Raspberry Rhapsody są wyjątkowo praktyczne, ponieważ umożliwiają umieszczenie nawet paru chłonnych wkładów, które gwarantują dziecku komfort oraz poczucie suchości, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Pieluszki kieszonki RASPPIES Raspberry Rhapsody

Niejedna mama sprawdziła już korzyści płynące ze stosowania kieszonek. Są to niezwykle przyjazne skórze Maluszka, wydajne oraz przede wszystkim wygodne. Kieszonki są wielokrotnego wykorzystania. Składają się z dwóch zszytych ze sobą powłok. Powierzchnię zewnętrzna stanowi szczelna, oddychająca część PUL, jaką wykorzystuje się również w pieluchach AIO lub w standardowych otulaczach. Tymczasem wewnętrzna powłoka wykonana jest z cieniutkiego aksamitu czy polaru, który idealnie utrzymuje wilgoć z dala od pupy noworodka, dając gwarancję mu komfort oraz swobodę.

Pieluszki kieszonki RASPPIES Raspberry Rhapsody posiadają kieszeń, w której umieszcza się wkład chłonny czy też pieluszkę tetrową, zaś do pupy dziecka przylega wewnętrzna warstwa kieszonki, która wykonana jest z delikatnego, miłego w dotyku produktu, który odprowadza wilgoć do środka wkładu. Na zewnątrz zostały wykonane z paroprzepuszczalnej tkaniny PUL, która chroni ubranka przed przeciekaniem. Pieluszki są zrobione z trwałych dzianin, w związku z czym można je z łatwością uprać.
Kieszonki

Pieluszki kieszonki RASPPIES Raspberry Rhapsody to swego typu pielucha 2 w 1, gdzie wkład absorbujący wsuwa się do środka kieszeni. Wkład zwykle jest prostokątny, natomiast kieszonka to typ pieluchy jednorazowej z przerwaniem z przodu, lub z tyłu na wejście wkładu do środka. Po co do środka? po to, aby pielucha się nie przesuwała; aby zakładać jednoczęściową pieluchę, której wyciągany, nie wszywany wkład, szybciej wyschnie; aby przy pupie zawsze była powłoka oddzielającego wilgoć. To poniekąd otulacz zszyty z powłoką tworzący kieszeń – między który wsuwamy wkład.

Opis produktu RASPPIES Raspberry Rhapsody:

Kieszonka w rozmiarze One Size Comfort (OS Comfort) od Rasppies.

Zakres wagowy: 6-16 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: do 12 cm.

Do kieszonki będzie pasować większość wkładów chłonnych o szerokości 10-12 cm.

Warstwę zewnętrzną tworzy impregnowany PUL z recyklingu.

Środek pieluszki został uszyty z dzianiny termicznej typu coolmax (100% poliester), która zapewnia uczucie suchości i świeżości.

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar