Kokosi

Kokosi – wiodąca marka na polskim rynku pieluszek wielorazowych. Oferuje szeroki wachlarz produktów – wkłady chłonne, formowanki, pieluszki PUL, wielorazowe akcesoria dla dzieci i kobiet. Niezmiennie polecane i niezawodne rozwiązania, sprawdzone setkami, jak nie tysiącami wielorodziców.

Wkłady chłonne Kokosi

Wkłady chłonne od Kokosi zawsze na topie. Znajdziemy tutaj opcję dla większych i mniejszych sikaczy, na dzień i na noc. Wkłady krótkie, długie i boostery. Naturalnie, syntetyczne i sztuczne materiały – dla każdego znajdzie się coś dobrego.

Pieluszki PUL Kokosi

Pieluszki PUL od Kokosi słyną ze swojego dobrego kroju jak i bardzo wysokiej chłonności. Otulacze, kieszonki, AIO – piękne wzory i ładne dopasowanie do dzieci o różnej budowie ciała robi pieluszki Kokosi jedną z najbardziej polecanych opcji na rynku.

Formowanki Kokosi

Formowanki Kokosi niezmiennie zajmują wysoką pozycję w rankingu najbardziej chłonnych formowanek. Uszyte z dzianiny bambusowej z dodatkiem poliestru lub evolonu, potrafią wchłonąć naprawdę spore ilości wilgoci. W naszej ofercie przedstawione formowanki-kieszonki, formowanki typu AIO, formowanki z panelem PUL. Z łatwością znajdziesz opcje, najbardziej pasującą do potrzeb Twojego dziecka.

Tetra 3e (Kokosi)

3E, marka siostrzana Kokosi, oferuje różne rodzaje pieluszek tetrowych – o tradycyjnym splocie i większej gramaturze 185 g/m2 (Ko-tetra), jak również o splocie birdseye. Znajdziesz u nas pieluchy tetrowe w rozmiarach 40×40, 50×50, 60×60, 70×70 oraz 80×80 cm.

Nie da się nie przekonać do Kokosi – ich oferta jest uniwersalna i niezawodna.