Little Birds Diapers

Little Birds Diapers – wiodąca marka na rynku polskich producentów pieluszek wielorazowych. Specjalizuje się w pieluszkach PUL, pieluchach tetrowych oraz wkładach chłonnych, a od niedawna wprowadziła do oferty również otulacze wełniane.

Little Birds Diapers to sprawdzone i niezawodne pieluszki. W ofercie firmy znajdzie się super rozwiązanie dla dziecka o różnych potrzebach i możliwościach 🙂

Pieluchy tetrowe Little Birds Diapers

Pieluchy tetrowe Little Birds Diapers to niezmienny hit wielorodziców. Są bardzo chłonne i dobrze utrzymują kształt po praniu. Dostępne są pieluchy tetrowe o splocie tradycyjnym, jak i birdseye.

Wkłady chłonne Little Birds Diapers

Wkłady chłonne Little Birds Diapers jedne z najbardziej popularnych na rynku. W zależności od potrzeb można dobrać 2-,3- lub 4-warstwowe wkłady, dopasować szerokość i długość, a także jeszcze bardziej wzmocnić chłonność przy pomocy jednego z wielu boosterów, oferowanych przez firmę.

Pieluszki PUL Little Birds Diapers

Pieluszki PUL Little Birds Diapers – otulacze, kieszonki czy AIO – słyną nie tylko ze ślicznych wzorów, a przede wszystkim z dobrego kroju i dzieki temu zgrabnego ułożenia pieluszki na pupie. AIO Heavy niezmiennie znajduje się na liście najbardziej polecanych pieluszek dla mocnych sikaczy.

Formowanki Little Birds Diapers

Formowanki Little Birds Diapers zapewnią super chłonność na każdym etapie pieluchowania i o każdej porze dnia. Formowanki-kieszonki, SIO, typu basset – każdy z tych rodzajów sprawdził się i jest polecany przez rzeszę wielorodziców.

Rzadko którzy wielorodzice nie mają przynajmniej jednego produktu Little Birds Diapers w swoim stosiku. Jeśli więc jeszcze nie wypróbowaliście produktów tej firmy, gorąco do tego zachęcamy!