Majtki treningowe XKKO Organic – Baby Pink

Majtki treningowe XKKO Organic są przeznaczone dla dzieci, które uczą się korzystać z nocnika ale czasami zdarza im się nieprzyjemny wypadek.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

Majtki treningowe XKKO są przeznaczone dla dzieci, które uczą się korzystać z nocnika ale czasami zdarza im się nieprzyjemny wypadek. Warstwy wodoodporne i chłonne zapewniają częściową ochronę przed wyciekami.

Majtki treningowe ułatwiają wyjście z pieluch. Warstwy wodoodporne i chłonne zapewniają częściową ochronę przed wyciekami.

Majtki te sprawiają, że proces nauki korzystania z nocnika jest szybszy, ale nie są one substytutem pieluszki. Sprawiają, że dziecko czuje się starsze i że nie potrzebuje już pieluszek.

Nie używaj ich zbyt wcześniej, zanim dziecko będzie gotowe do przejścia na nocnik.

Chociaż majtki treningowe zawierają warstwę chłonną, która pochłania mocz, nie są one substytutem dla rzeczywistych pieluch wielowarstwowych. Są one przeznaczone dla dzieci, które przechodzą na nocnik, a czasami mają nieprzyjemny wypadek.

Dziecko natychmiast odczuwa wilgoć w majtkach treningowych i jest świadome tego, co się stało i szybciej dojrzeje do siedzenia na nocniku.

Nie podawaj dziecku majtek treningowych do noszenia na noc lub podczas drzemek. Jeśli nie masz innej opcji, umieść w niej kolejną wielowarstwową pieluszkę, aby zwiększyć absorbcję..

 

Możesz przekazać je dziecku w prezencie. Pomoże mu to sprawić, że poczuje, że jest wystarczająco dorosły i że już wkrótce nie będzie potrzebował pieluszki. W przeciwieństwie do pieluch, majtki treningowe są podnoszone lub opuszczane, zamiast zmieniać się jak pieluszka, a Twoje dziecko poczuje się jak duży chłopiec czy dziewczynka.

 

Przybliżone rozmiary:

Rozmiar S:   12-15 kg, 18 miesięcy, obwód w talii ok. 44 cm

Rozmiar M:   15-17 kg, 2-3 lata, obwód w talii ok. 48cm

Rozmiar L:   18+ kg, 3+ lata, ok. 55cm

 

Skład: 100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard), 100% frotte bawełniana, 100% poliester z PUL

Przed użyciem majtek treningowych wypierz je.

 

PRANIE I PIELĘGNACJA

Majtki należy uprać przed pierwszym użyciem.

Pranie w pralce w temperaturze 40° C, można suszyć w suszarce w niskich temperaturach, nie prasować.

Podczas prania nie należy stosować płynu zmiękczającego, obniża chłonność pieluszek.

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Majtki treningowe XKKO Organic – Baby Pink”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.