-20%

Otulacz PUL bezuciskowy OS 4-16 kg – Sofi – MOMMY MOUSE

60,00

Otulacz PUL bezuciskowy

Rozmiar: OS (4-16 kg)

Otulacz PUL to pieluszka, do której wkłada się wkłady chłonne lub pieluszki tetrowe.

Nie ma wewnątrz napek spinających, ani kieszeni na wkłady.

Brak w magazynie

Opis

Otulacz PUL to prosta postać pieluszki wielorazowej, składająca się z:

  • nieprzemakalnej warstwy PUL (dzianina laminowana z paroprzepuszczalną membraną);
  • wewnętrznej cieniutkiej siateczki, która osłania i chroni warstwę wodoszczelną przed mikrouszkodzeniami, zapewniając szczelność pieluszki oraz zapobiegając przed bezpośrednim kontaktem skóry dziecka z laminatem.

Bezuciskowa pieluszka w rozmiarze One Size przeznaczona dla dzieci o wadze od 4 do 16 kg.

Otulacz PUL to pieluszka, do której wkłada się wkłady chłonne lub pieluszki tetrowe. Nie ma wewnątrz napek spinających, ani kieszeni na wkłady.

Otulacz daje największą dowolność w wyborze wkładów chłonnych.

Pielęgnacja:

  • temperatura prania: do 60°C;
  • obroty wirowania: max 1000 obrotów.

Komfortowo i wygodnie bez odciskania gumek na delikatnej skórze.

Delikatne ciało dziecka jest bardzo wrażliwe na nadmierne uciskanie, odciskanie zbyt mocnych gumek, w które wyposażone są standardowe pieluchy wielorazowe. Nikt nie lubi zbyt mocnego ucisku bielizny – sprawia to, że czujemy dyskomfort, a czasem nawet ból.

Problem zbytniego uciskania pojawia się także u dzieci z bardzo „obfitymi” udkami – wówczas gumka wpija się w załamania ciała i boleśnie obciera skórę, pozostawiając odgniecenia w postaci czerwonych pręg.

Dobrą alternatywą, niepowodującą wspomnianych problemów, jest bezuciskowy otulacz, nieposiadający elastycznych gumek wokół udek dziecka.

Zamiast nich nóżkę otula delikatny, elastyczny element z systemem NO-CRUSH od Mommy Mouse. Ta innowacyjna pieluszka to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy dbają o  zapewnienie swojemu maluchowi wysokiego komfortu użytkowania, rozumianego przez:

  • nieskrępowane ruchy dziecka;
  • luźną, pojemną pieluszkę swobodnie mieszczącą dowolny wkład chłonny;
  • brak nadmiernego dopasowania i docisku do ciała malucha;
  • miękkie, ale szczelne otulenie nóżek przez system „burt” zabezpieczających przed przeciekami.

Wnętrze otulacza wypełnia siateczka AIR-FLOW – materiał termoregulacyjny – zapewnia niezbędną cyrkulację powietrza oraz optymalną temperaturę wewnątrz pieluszki. Delikatna i cienka siateczka izoluje PUL przed kontaktem z wrażliwą skórą dziecka.

Uwaga: Ze względu na specyfikę wzoru, pieluszki różnią się układem elementów wzoru. Każda pielucha stanowi odrębną kompozycję elementów, stąd na produkcie może znaleźć się inne rozmieszczenie (fragment) wzoru, niż na prezentowanych zdjęciach. NIE MA MOŻLIWOŚCI WSKAZANIA, KTÓRA CZĘŚĆ WYBRANEGO WZORU POJAWI SIĘ NA DANYM PRODUKCIE. Produktu nie można reklamować z powodu rozmieszczenia wzoru.

Wyprodukowano w Polsce przez firmę MOMMY MOUSE.

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar