Otulacz wełniany „Nightfall” NB do 6,5 kg – PUPPI

Otulacz wełniany „Nightfall” w rozmiarze noworodkowym (Newborn)

Zakres wagowy: do ok 6,5 kg (zależy od budowy dziecka)

Skład: 100% wełna merynosów

 

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

Otulacz wełniany „Nightfall” w rozmiarze noworodkowym (Newborn) od polskiej firmy Puppi.

W ofercie posiadamy otulaczy z zapięciem w pasie na napy lub rzep. Obie opcje posiadają regulację w pionie na napy.

Rozmiar Newborn będzie pasował dla noworodków o wadze do ok. 6,5 kg, w zależności od budowy dziecka. Dzięki przemyślanemu krojowi otulacz nie tworzy efektu dużej pupy i ładnie dopasowuje się.

Pieluszka została uszyta z 2 warstw mięciutkiej wełny merynosów. Dzięki zawartości lanoliny wełna rozkłada mocz na sól i wodę, co pozwala na wielokrotne wykorzystanie otulacza bez potrzeby prania. Należy jedynie przewietrzyć otulacz przed kolejnym założeniem na pupę (zakładając, że nie został zabrudzony).

Właściwości termoregulacyjne robią pieluszki wełniane świetną opcją jak zimą, tak i w letnie upały. Wełna oddycha, więc nie ma ryzyka odparzenia pupy maluszka.

Otulacz można wykorzystywać w komplecie z dowolnym wkładem chłonnym, pieluchą tetrową lub formowanką.

Marka Puppi szczególnie dba o to, aby jej produkty były przyjazne środowisku, dlatego pieluszki te, jako jedyne na rynku, mają 100% biodegradowalne gumki, do których produkcji nie użyto nawet 1% poliestru. Wykorzystano natomiast bawełnę organiczną i naturalny kauczuk. Są odporne na działanie wysokich temperatur, a ich żywotność przewyższa standardowe syntetyczne gumki. Posiadają certyfikat GOTS.

Pranie i pielęgnacja:

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar

Rodzaj zapięcia

Napy, Rzep