Pieluchy na basen – Kąpieluszki

Dzieci lubią wodę oraz posiadają wrodzony talent do poruszania się w niej – ma to niewątpliwie związek z miesiącami bycia w wodach płodowych w łonie mamy. Kontakt z wodą idealnie kształci dziecko pod względem fizycznym, przygotowuje do zmian temperatury, zacieśnia relację z rodzicami, nie mówiąc o radości, jaką dajemy Maluszkowi. Już kilkumiesięczne dzieci możemy z nią oswajać. Należy jedynie zagwarantować dziecku całkowity komfort oraz duży stopień zabezpieczenia. Jakie pieluchy na basen, więc wybrać?

Jak działają pieluchy na basen?

Pieluchy na basen są zrobione z neoprenu. Jego właściwości powodują, iż pieluszka z łatwością przepuszcza powietrze, zarazem nie pozwalając przedostać się do jej wnętrza wilgoci. Dzięki temu doskonale zabezpiecza dziecko przed bakteriami z otoczenia, natomiast wodę przed wyciekaniem do niej zanieczyszczeń z wnętrza pieluchy. Wytwórcy także zabezpieczają pieluchy basenowe, montując mankiety na nogach oraz brzuszku dziecka.

Wodoodporne pieluchy do pływania dla dzieci

Pieluchy do pływania dla dzieci to artykuły, jakie zrobiono z myślą o rodzicach, pragnących oswajać własne pociechy z wodą już od najmłodszych lat, ale nie zawsze mogą sobie pozwolić na podróż nad wodę. Dzięki wodoodpornym pieluszkom mogą wziąć pociechy na basen, bez obaw o zakażenie, zapoznawać dzieci z wodą oraz uczyć je pływania. To bardzo wygodne wyjście, które idealnie sprawdza się w wielu miejscach – czy to na publicznym basenie, podczas wyjazdu, w jacuzzi lub w hotelowym basenie.

Pieluchy do pływania: wielorazowe lub jednorazowe?

Wielorazowe pieluchy do pływania są szczególnie polecane przez rodziców ze względu na szereg korzyści. Pieluchy jednorazowe z dedykacją do pływania są niewątpliwie bardziej wadliwe. Co najważniejsze produkt, z jakiego powstały przesiąka wodą, co w konsekwencji powoduje dyskomfort. Dodatkowo ciężar takiej namoczonej pieluszki jest uciążliwy i niewygodny podczas wyjścia z wody oraz poruszania się.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.