-38%

Pieluszka AIO Inika NB – napy – MOMMY MOUSE

55,00

Pieluszka AIO NEWBORN Z SYSTEMEM NO-CRUSH  została  zaprojektowana specjalnie dla noworodków-z dbałością o najmniejsze szczegóły –w trosce o wygodę i bezpieczeństwo najmniejszych dzieci.

W swojej budowie uwzględnia szczególne wymagania dziecka od pierwszych chwil życia , zapewnia  komfort  i wygodę małemu  użytkownikowi jednocześnie zaspakajając jego potrzeby.

Pieluszka składa się z kolorowej, wodoodpornej  części PUL, do której doszyta jest część chłonna pieluszki. Wodoodporna część pieluszki, która chroni ubranka przed przeciekaniem jest zintegrowana z częścią chłonną pieluszki.

Brak w magazynie

Opis

Pieluszka AIO NEWBORN Z SYSTEMEM NO-CRUSH  została  zaprojektowana specjalnie dla noworodków-z dbałością o najmniejsze szczegóły –w trosce o wygodę i bezpieczeństwo najmniejszych dzieci.

Część chłonną-WSZYTĄ DO PIELUSZKI – stanowi kieszeń – frota bambusowa obszyta 100% BAWEŁNĄ EKOLOGICZNĄ ,zapewniającą delikatnej skórze noworodka kontakt z NATURALNYM MATERIAŁEM- otwarta z przodu i z tyłu pieluszki. Pozwala to wygodnie ułożyć wkład chłonny wewnątrz pieluszki i przyspiesza wysychanie wnętrza pieluszki. Wrażliwa skóra dziecka ma zapewniony  kontakt z wyjątkowo delikatnym, naturalnym i certyfikowanym materiałem  COTTON Organic

Wkład chłonny obszyty polarkiem i MMthermo –wszyty do pieluszki- spełnia podwójną funkcję-uzupełniającej warstwy chłonnej(ułożony wewnątrz kieszeni) oraz izolatora wilgoci –położony na kieszeni pieluszki zapewnia UCZUCIE SUCHOŚCI dziecku. W przypadku ułożenia wkładu wewnątrz kieszeni chłonnej -skórę dziecka otula miękka, niebielona bawełna organiczna.

SYSTEM NO-CRUSH –delikatnie otulający nóżki dziecka-znane „burty” Mommy Mouse – zabezpiecza i  uszczelnia oraz  zatrzymuje mleczne kupki niemowląt – nie pozwalając wydostać się zawartości pieluszki  na ubranko.

Delikatna  ,dostosowana do wrażliwej skóry dziecka ,gumka – WSZYTA BEZ DODATKOWYCH PRZESZYĆ zapobiega odciskom w pachwinkach a jednocześnie doszczelnia pieluszkę .

WYCIĘCIE NA PĘPEK zapewnia dostęp świeżego powietrza  oraz bezpieczne gojenie pępka noworodka.

Delikatna gumka  na pleckach oraz elastyczny  element zszyty z łapką zapinającą-umożliwiają precyzyjne  dopasowanie pieluszki jednocześnie nie powodując odcisków na skórze dziecka.

Zapięcie do wyboru wg indywidualnych preferencji rodzica- napki lub rzep.

W przypadku zapięcia na  rzep-łapka ma wszytą zewnętrzną  KIESZEŃ OCHRONNĄ na rzep zapinający-zabezpieczającą w praniu i suszeniu.

Pieluszka jest bardzo prosta w użytkowaniu, jak wskazuje nazwa: Wszystko w Jednym. Nie musimy dopasowywać wkładów chłonnych do pieluszki, dlatego pieluszka AIO Newborn jest idealna dla tatusiów, babć i niań.

Pierzemy: zgodnie z zaleceniami producenta detergentu do odzieży niemowlęcej

Wirowanie: do 1000 obrotów.

Suszymy: rozłożone lub rozwieszone za uszko i panel na brzuszku w poziomie (ochroni to przed nadmiernym rozciągnięciem gumek)

W trosce o bezpieczeństwo PUL-u (wodoodporna warstwa zewnętrzna)

NIE ZLECA SIĘ SUSZENIA  W SUSZARCE BĘBNOWEJ!

Pieluszka AIO NEWBORN przeznaczona jest dla dzieci o wadze od ok.3,8 kg do 7kg

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pieluszka AIO Inika NB – napy – MOMMY MOUSE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.