-18%

Pieluszka AIO LITTLE RHINO MiniOS do 9 kg – Kaktusy

89,99

Pieluszka AIO LITTLE RHINO

Rozmiar: Mini One Size – do około9 kg

Typ A z tunelem (patrz zdjęcie 3).

Skład:

zewnątrz: 100% PUL (poliester laminowany)

wewnątrz: bambus (80% bambus 20% poliester)

Brak w magazynie

Opis

Pieluszka AIO LITTLE RHINO

Rozmiar: Mini One Size – do około 9 kg

Typ A z tunelem (patrz zdjęcie 3).

Pieluszka AIO LITTLE RHINO została uszyta z podwójnego PULu.

Wewnątrz pieluszka AIO LITTLE RHINO posiada krótki 4-warstwowy język, który chowa się do tunelu. I język i tunel uszyte z wiskozy bambusowej – bardzo chłonnego materiału.

Pieluszka posiada regulację napkami w pasie i w pionie.

Delikatne gumki wszyte w tunelach po bokach pieluszki AIO, co pomaga pieluszce lepiej dostosować się do budowy dziecka i zapobiega przeciekom.

 

Skład:

zewnątrz: 100% PUL (poliester laminowany)

wewnątrz: bambus (80% bambus 20% poliester)

Pranie i pielęgnacja:

  • można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza
  • nie wybielać
  • nie chlorować
  • nie prasować
  • można suszyć w suszarce kondensacyjnej z pompą ciepła

Pieluszka AIO LITTLE RHINO została uszyta w Polsce z polskich certyfikowanych materiałów.

__________________________

Pieluszki AIO

Pieluszki AIO –  jeden z najbardziej popularnych systemów pieluchowania wielorazowego. Pieluszki AIO uważane są za najbardziej wygodne ze wszystkich rozwiązań, dostępnych na rynku. Jednak, co za tym idzie, są również najdroższą opcją w porównaniu do innych rodzajów pieluszek. Warto więc porównać wszystkie zalety i wady tych pieluszek, by wybrać dla siebie to, co najlepsze.

Pieluszki AIO – czym są?

Pieluszki AIO (all-in-one, wszystko w jednym) – pieluszki z zewnętrzną warstwą z PUL i warstwą chłonną, wszytą na stałe. Stąd ich większy komfort użytkowania – nie trzeba specjalnie dobierać wkładu do pieluszki. Z drugiej strony, pieluszki AIO schną zazwyczaj dłużej od innych pieluszek, co może być nie tak ważne, jeśli posiadasz suszarkę bębnową.

By zrozumieć zalety pieluszek AIO, najlepiej porównać je z pozostałymi systemami pieluchowania wielorazowego. Większość rodzajów pieluszek wielorazowych składa się z dwóch elementów – wierzchniej warstwy nieprzepuszczalnej oraz wkładu chłonnego. W praktyce nawet tak nieskomplikowana konstrukcja wciąż może stwarzać rodzicom pewną niewygodę. Do przykładu, nie wszystkie wkłady są kompatybilne z różnymi pieluszkami, więc trzeba dokładnie sprawdzać, czy wkład będzie pasował do naszego otulacza czy kieszonki. Decydując się na pieluszki AIO, możesz raz na zawsze zapomnieć o tych trudnościach. W pieluchach tego typu wkład wszyty jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu wystarczy wrzucić do prania całość – pieluszkę i wkład.

 

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar