Pieluszka AIO M 6-10 kg – Gile – KOKOSI

87,30

Pieluszka AIO KOKOSI

Pieluszka AIO (all-in-one, wszystko w jednym) – pieluszka z zewnętrzną warstwą z PUL i warstwą chłonną, wszytą na stałe.

Pieluszka dla niemowląt od ok 6-10kg , dla dzieci powyżej roku do ok 14 kg w zależności od budowy

Na stanie

Dodaj do Listy życzeń
Dodaj do Listy życzeń

Opis

Pieluszka AIO M 6-10 kg – Gile – KOKOSI

Pieluszka AIO (all-in-one, wszystko w jednym) – pieluszka z zewnętrzną warstwą z PUL i warstwą chłonną, wszytą na stałe (stąd większy komfort użytkowania – nie trzeba dobierać wkładu, ale też dłuższy czas schnięcia). Pieluszki AIO to inaczej pieluszki „all in one”. By zrozumieć więc sens i zalety tego produktu, trzeba odwołać się do innych typów pieluszek wielokrotnego użytku dostępnych w sklepach, których pieluszki AIO są uzupełnieniem. Zazwyczaj oferowane w sklepach pieluszki wielokrotnego użytku składają się z dwóch elementów, majteczek oraz wkładu, który jest wymienny. Ta stosunkowo i tak prosta konstrukcja wymienionych tu produktów, w użyciu wciąż oznacza dla opiekuna borykanie się z trudnościami. Dla przykładu, wyjmowany wkład dopasowany jest do kupowanych majteczek pieluszki, przez co nie każdy wkład pasuje do każdej pieluchy. Rodzic ma z kolei dużą ilość pieluch w domu, przez co musi zawsze zadać sobie trud, by dopasować odpowiedni wkład do konkretnej pieluszki. Pieluszki AIO usuwają tą niewygodę. W pieluchach tego typu wkład wszyty jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu wrzucamy do prania „całość”, pieluszkę wraz z doszytym wkładem.

Pieluszki AIO – zalety pieluch wielorazowych

Mimo tej modyfikacji, pieluszki AIO wciąż mają wszelkie te zalety, jakimi charakteryzują się inne rodzaje pieluszek wielorazowego użytku. Jest to rozwiązanie z pewnością przyjaźniejsze dla skóry malucha, niż materiały, z których wykonane są pieluchy jednorazowe. To także doskonałe rozwiązanie dla alergików. Z pieluszek tego rodzaju skorzysta także dziecko, którego skóra nie charakteryzuje się skłonnością do alergii, bo skóra malucha narażona jest na więcej problemów, niż tylko uczulenia. Jednym z zadań, przed którymi staje rodzic, są na przykład odparzenia. Jednak także i temu problemowi pozwolą skutecznie zapobiegać pieluchy wielorazowe, w tym pieluchy AIO – pieluchy wielorazowe cechuje wysoka przepuszczalność powietrza, cecha, którą trudno znaleźć wśród pieluch jednorazowych. Ponadto, jeśli pieluszki wielorazowe będą używane i nabywane z rozmysłem, mogą okazać się, po dłuższym okresie użytkowania pieluch, rozwiązaniem tańszym, niż jednorazówki. Ostatecznie, co także ważne jest dla pociechy i opiekuna, który chce, by dziecko dorastało w bezpiecznym i przyjaznym przyszłemu dorosłemu świecie, pieluchy wielorazowe to rozwiązanie proekologiczne. Pieluszki tego typu są biodegradowalne, a czas rozkładania się materiałów, z których są wykonane, daleki jest od setek lat, które zabierają planecie pieluszki jednorazowe.

Pieluszki AIO to wygoda poparta szeregiem zalet, korzystna dla pociechy, rodzica, jak i innych oraz środowiska. Widać więc, że za tego typu pieluszkami stoją prospołeczne i proekologiczne wartości, które większość rodziców pragnie wpajać pociechom już od maleńkości. Grzechem byłoby więc się na taki produkt nie zdecydować.

Pieluszka AIO KoKoSi ( ” wszystko w jednym”) to sprawdzony krój i znane materiały – wszystko produkowane w Polsce.  

Cechy pieluszki AIO KoKoSi:

– zgrabny krój, pieluszka dla niemowląt od ok 6-10kg , dla dzieci powyżej roku do ok 14 kg w zależności od budowy,

– zakładka PUL na brzuszku od wewnątrz zabezpieczająca przed zmoczeniem ubranka,

– miękkie i elastyczne gumki w nóżkach oraz na plecach zapewniają szczelność pieluszki oraz łatwe układanie na dziecku,

– od skóry dzianina ko-bamboo, chłonna i pozostająca długo miękka w środek wszyty jęzor 2 warstwowy z dzianiny ko-bamboo – pół jęzora przymocowane do części wewnętrznej pieluszki, drugie pół pozwala na ułożenie wg potrzeb (rozłożony na długości dla dziewczynek lub zawinięty na przodzie dla chłopców)

– wejście do kieszeni z obu stron – dzięki temu łatwo ułożyć jęzor oraz istnieje możliwość dołożenia wkładu w razie potrzeby.

Pranie i pielęgnacja:

Pieluszkę przed pierwszym użyciem należy wyprać. Osiąga maksymalną chłonność po ok 6-8 praniach.

należy prać w temp. 60 st

– nie chlorować,

– nie wybielać,

– nie prasować

– nie dodawać srodków zmiękczających

– nie używać wybielaczy/produktów tlenowych (np. sodium percarbonate)

– można suszyć w suszarce bębnowej  na programie do tkanin delikatnych

Skład pieluszki AIO:

  • Z zewnątrz: 100% poliester
  • wewnątrz: 82% wiskoza bambusowa, 18% poliester.

UWAGA – kolory nap jak i układ wzorów mogą się różnić od pieluszki ze zdjęcia. Zdjęcie poglądowe.

Producentem pieluszek jest firma Kokosi.

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar