Pieluszka AIO NB 2.0 – Blue Palm Trees – YEJU

75,00

Pieluszka AIO NB 2.0 – Blue Palm Trees – YEJU

AIO (All-In-One, „wszystko-w-jednym”), to produkt dla rodziców i opiekunów ceniących sobie wygodę.

Brak w magazynie

Opis

Pieluszka AIO NB 2.0 – Blue Palm Trees – YEJU

Pieluszki AIO to inaczej pieluszki „wszystko w jednym”. By zrozumieć więc sens i zalety tego produktu, trzeba odwołać się do innych typów pieluszek wielorazowych dostępnych na rynku, których pieluszki AIO są uzupełnieniem. Zazwyczaj oferowane w sklepach pieluszki wielokrotnego użytku składają się z dwóch elementów, majteczek oraz wkładu, który jest wyjmowany. Ta stosunkowo i tak nieskomplikowana konstrukcja wymienionych tu produktów, w użyciu wciąż oznacza dla opiekuna borykanie się z niedogodnościami. na przykład, wymienny wkład dopasowany jest do kupowanych majteczek pieluszki, przez co nie każdy wkład pasuje do każdej pieluchy. Rodzic ma z kolei dużą ilość pieluch w domu, przez co musi zawsze zadać sobie trud, by dopasować odpowiedni wkład do konkretnej pieluszki. Pieluszki AIO niwelują tą niewygodę. W pieluchach tego typu wkład wszyty jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu ładujemy do prania „całość”, pieluszkę wraz z doszytym wkładem.

Pieluszki AIO – zalety pieluch wielorazowych

Mimo tej innowacji, pieluszki AIO nadal posiadają wszystkie te zalety, jakimi charakteryzują się inne typy pieluszek wielorazowych. Jest to rozwiązanie zdecydowanie łagodniejsze dla skóry malucha, niż materiały, z których zrobione są pieluchy jednorazowego użytku. To także wspaniałe rozwiązanie dla alergików. Z pieluszek tego rodzaju skorzysta także dziecko, którego skóra nie charakteryzuje się skłonnością do alergii, bo skóra dziecka narażona jest na więcej problemów, niż tylko alergie. Jednym z zadań, przed którymi staje rodzic, są na przykład odparzenia. Jednak również i temu problemowi pozwolą skutecznie przeciwdziałać pieluchy wielorazowego użytku, włączając w to pieluchy AIO – pieluchy wielorazowe cechuje przewiewność, cecha, którą trudno znaleźć wśród pieluch jednorazowych. Ponadto, jeśli pieluszki wielorazowe będą używane i kupowane rozsądnie, mogą okazać się, po dłuższym okresie użytkowania pieluch, rozwiązaniem tańszym, niż jednorazówki. Ostatecznie, co także ważne jest dla dziecka i rodzica, który chce, by pociecha dorastało w bezpiecznym i przyjaznym przyszłemu dorosłemu świecie, pieluchy wielorazowe to rozwiązanie proekologiczne. Pieluszki tego typu są biodegradowalne, a czas rozkładania się materiałów, z których są wykonane, daleki jest od setek lat, które zabierają planecie pieluszki jednorazowe.

Komfortowe pieluszki AIO od YEJU:

Pieluszki AIO to wygoda poparta szeregiem zalet, korzystna dla dziecka, opiekuna, jak i innych oraz środowiska. Widać więc, że za tego typu pieluszkami stoją prospołeczne i proekologiczne wartości, które większość rodziców pragnie zaszczepić pociechom już od maleńkości. Grzechem byłoby więc się na taki produkt nie zdecydować.

AIO (All-In-One, „wszystko-w-jednym”), to produkt dla rodziców i opiekunów ceniących sobie wygodę.

Wszystkie wkłady wszyte są w jedną pieluszkę, co sprawia, że jest łatwa w zakładaniu (przypomina w użytkowaniu pieluszkę jednorazową).

Pieluszka AIO NB 2.0 – Blue Palm Trees – YEJU

Rozmiar NB (Newborn, „noworodek”), to pieluszka przeznaczona dla naszych najmłodszych dzieci, od momentu narodzin. Proponowany przedział wagowy dziecka dla tego rozmiaru to maksymalnie 5,5 – 6 kg.
Dodatkowa regulacja rozmiaru odbywa się poprzez spinanie nap.

Pieluszka zawiera dodatkową napkę do odsłonięcia gojącego się pępuszka dziecka (tak aby go nie podrażniać).

Produkt wykonany jest z:

– warstwa zewnętrzna– PUL – materiał wodoodporny (nie przepuszcza wilgoci na zewnątrz), a jednocześnie paroprzepuszczalny (pozwalający skórze oddychać),

– warstwa wewnętrzna –

  • Yeju jaki cienki – materiał zapewniający cienkość pieluszki przy zachowaniu pełnej chłonności i to już od pierwszego użycia (więcej informacji o właściwości materiału w zakładce „Yeju jaki cienki”) – polecany dla mniejszych „sikaczy” 🙂 dla których wygoda, swoboda ruchu i cienkość pieluszki pod pleckami jest na liście przed chłonnością – pieluszka dba przede wszystkim o kręgosłup maleństwa 🙂  Pełna chłonność od pierwszego użycia.

Materiały używane do szycia pieluszek posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i są produkowane w krajach Unii Europejskiej.

Dla wzmocnienia chłonności można dołożyć booster.

Rozmieszczenie wzoru może różnić się nieznacznie od zdjęcia – zależy od procesu produkcyjnego i miejsca cięcia wykroju.

 

Użytkowanie:

Temperatura prania – do 60 stopni

Wirowanie – do 800 obrotów/min

Suszarka bębnowa – użycie nie jest zalecane (w razie konieczności suszyć na niskich temperaturach)

W celu uniknięcia uszkodzenia materiału przy napach, podczas odpinania należy uchwycić pieluszkę jak najbliżej napy.

 

Producentem pieluszki jest polska firma Yeju.

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar