Pieluszka AIO OS Kwiat Paproci 2.0 – YEJU

100,00

Pieluszka AIO OS Kwiat Paproci 2.0 – YEJU

AIO (skrót od All in one- wszystko w jednym), to produkt dla rodziców i opiekunów ceniących sobie wygodę.

Rozmiar: OS (4-16 kg)

Materiał wewnętrzny: bambus/bawełna

Brak w magazynie

Opis

Pieluszka AIO OS Kwiat Paproci 2.0 – YEJU

Pieluszki AIO to inaczej pieluszki „all in one”. By zrozumieć więc sens i zalety tego produktu, trzeba odwołać się do innych typów pieluszek wielorazowych dostępnych na rynku, których pieluszki AIO są ulepszeniem. Zazwyczaj oferowane w sklepach pieluszki wielokrotnego użytku składają się z dwóch części, majteczek oraz wkładu, który jest wymienny. Ta stosunkowo i tak nieskomplikowana konstrukcja wymienionych tu produktów, w praktyce wciąż oznacza dla opiekuna borykanie się z niedogodnościami. Dla przykładu, wyjmowany wkład dopasowany jest do kupowanych majteczek pieluszki, przez co nie każdy wkład pasuje do każdej pieluchy. Rodzic ma z kolei szereg pieluch w domu, przez co musi zawsze poświęcić czas , by dopasować odpowiedni wkład do konkretnej pieluszki. Pieluszki AIO usuwają tą trudność. W pieluchach tego typu wkład wszyty jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu wrzucamy do prania „całość”, pieluszkę wraz z doszytym wkładem.

Pieluszki AIO – zalety pieluch wielorazowych

Mimo tej modyfikacji, pieluszki AIO nadal mają wszystkie te zalety, jakimi charakteryzują się inne rodzaje pieluszek wielorazowego użytku. Jest to rozwiązanie zdecydowanie przyjaźniejsze dla skóry malucha, niż tworzywa, z których zrobione są pieluchy jednorazowe. To także doskonałe rozwiązanie dla alergików. Z pieluszek tego typu skorzysta także dziecko, którego skóra nie cechuje się nadwrażliwością, bo skóra malucha narażona jest na więcej problemów, niż tylko uczulenia. Jednym z wyzwań, przed którymi staje opiekun, są dla przykładu odparzenia. Jednak także i temu problemowi pozwolą skutecznie zapobiegać pieluchy wielorazowe, włączając w to pieluchy AIO – pieluchy wielorazowe cechuje wysoka przepuszczalność powietrza, cecha, którą trudno znaleźć wśród pieluch jednorazowych. Ponadto, jeśli pieluszki wielorazowe będą używane i kupowane rozsądnie, mogą okazać się, po dłuższym okresie użytkowania pieluch, rozwiązaniem tańszym, niż jednorazówki. Ostatecznie, co także istotne jest dla dziecka i opiekuna, który pragnie, by pociecha dorastało w bezpiecznym i przyjaznym przyszłemu dorosłemu świecie, pieluchy wielorazowego użytku to rozwiązanie etyczne. Pieluszki tego typu są biodegradowalne, a czas rozkładania się materiałów, z których są wykonane, daleki jest od setek lat, które zabierają Ziemi pieluszki jednorazowe.

Wyjątkowe pieluszki AIO od YEJU

Pieluszki AIO to wygoda poparta szeregiem zalet, korzystna dla dziecka, rodzica, jak i innych oraz środowiska. Widać więc, że za tego typu pieluszkami stoją prospołeczne i proekologiczne wartości, które większość opiekunow pragnie zaszczepić pociechom już od małego. Grzechem byłoby więc się na taki produkt nie zdecydować.

  • AIO (skrót od All in one- wszystko w jednym), to produkt dla rodziców i opiekunów ceniących sobie wygodę.
  • Wszystkie wkłady wszyte są w jedną pieluszkę, co sprawia, że jest łatwa w zakładaniu (przypomina w użytkowaniu pieluszkę jednorazową).
  • Rozmiar OS (skrót od One Size- jeden rozmiar), to pieluszka dla dzieci w przedziale wagowym od 4kg do 16 kg. Regulacja rozmiaru odbywa się poprzez spinanie nap.

Pieluszka AIO od YEJU wykonana jest z:

– warstwa zewnętrzna– PUL – materiał wodoodporny (nie przepuszcza wilgoci na zewnątrz), a jednocześnie paroprzepuszczalny (pozwalający skórze oddychać),

– warstwa wewnętrzna:

  • bambus 70% i 30 % bawełna organiczna – materiał dla większych „siusiaczy”, dla których najważniejsza w pieluszce jest chłonność  – pełną chłonność nabiera po minimum kilku praniachMateriały używane do szycia pieluszek posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i są produkowane w krajach Unii Europejskiej.

Dla wzmocnienia chłonności można dołożyć booster.

Rozmieszczenie wzoru może różnić się nieznacznie od zdjęcia – zależy od procesu produkcyjnego i miejsca cięcia wykroju.

Użytkowanie:

Temperatura prania – do 60 stopni

Wirowanie – do 800 obrotów/min

Suszarka bębnowa – użycie nie jest zalecane (w razie konieczności suszyć na niskich temperaturach)

W celu uniknięcia uszkodzenia materiału przy napach, podczas odpinania należy uchwycić pieluszkę jak najbliżej napy.

Pieluszka uszyta z PULu wytwarzanego z butelek PET ♻️ Oznacza to, że pieluszki Yeju będą jeszcze bardziej przyjazne środowisku.

Producentem pieluszki jest polska firma Yeju.

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar