Pieluszka AIO OS Slim 8-16 kg Raspberry Rhapsody – RASPPIES

99,00

Pieluszki AIO w rozmiarze One Size Slim (OS Slim)

Zakres wagowy: 8-16 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: 9 cm.

Na stanie

Opis

Pieluszka AIO w rozmiarze One Size Slim (OS Slim) od Rasppies.

Pieluszki AIO to inaczej pieluszki „wszystko w jednym”. By zrozumieć więc sens i zalety tego produktu, trzeba odwołać się do innych typów pieluszek wielokrotnego użytku dostępnych w sklepach, których pieluszki AIO są ulepszeniem. Zazwyczaj oferowane w sklepach pieluszki wielorazowe składają się z dwóch elementów, majteczek oraz wkładu, który jest wymienny. Ta stosunkowo i tak nieskomplikowana konstrukcja wymienionych tu produktów, w praktyce wciąż oznacza dla opiekuna borykanie się z trudnościami. na przykład, wyjmowany wkład dopasowany jest do kupowanych majteczek pieluszki, przez co nie każdy wkład pasuje do każdej pieluchy. Rodzic ma z kolei dużą ilość pieluch w domu, przez co musi zawsze poświęcić czas , by dopasować odpowiedni wkład do konkretnej pieluszki. Pieluszki AIO usuwają tą trudność. W pieluchach tego typu wkład zamocowany jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu ładujemy do prania „całość”, pieluszkę wraz z doszytym wkładem.

Pieluszki AIO – najlepsze dla Maluszków

Mimo tej modyfikacji, pieluszki AIO nadal posiadają wszelkie te zalety, jakimi charakteryzują się inne typy pieluszek wielorazowego użytku. Jest to rozwiązanie z pewnością łagodniejsze dla skóry malucha, niż tworzywa, z których zrobione są pieluchy jednorazowego użytku. To także wspaniałe rozwiązanie dla alergików. Z pieluszek tego rodzaju skorzysta także dziecko, którego skóra nie cechuje się skłonnością do alergii, bo skóra malucha narażona jest na więcej problemów, niż tylko uczulenia. Jednym z wyzwań, przed którymi staje rodzic, są dla przykładu odparzenia. Jednak także i temu problemowi pozwolą skutecznie przeciwdziałać pieluchy wielorazowego użytku, w tym pieluchy AIO – pieluchy wielorazowe cechuje przewiewność, cecha, którą trudno szukać wśród pieluch jednorazowych. Ponadto, jeśli pieluszki wielorazowe będą stosowane i kupowane rozsądnie, mogą okazać się, po dłuższym okresie używania pieluch, rozwiązaniem tańszym, niż jednorazówki. Ostatecznie, co także ważne jest dla pociechy i opiekuna, który pragnie, by pociecha dorastało w bezpiecznym i przyjaznym przyszłemu dorosłemu świecie, pieluchy wielorazowego użytku to rozwiązanie proekologiczne. Pieluszki tego typu są biodegradowalne, a czas rozkładania się materiałów, z których są zrobione, daleki jest od setek lat, które zabierają planecie pieluszki jednorazowe.

Wyjątkowe pieluszki AIO

Pieluszki AIO to wygoda poparta szeregiem zalet, korzystna dla dziecka, opiekuna, jak i innych oraz środowiska. Widać więc, że za tego typu pieluszkami stoją prospołeczne i proekologiczne wartości, które większość opiekunów pragnie zaszczepić pociechom już od małego. Grzechem byłoby więc się na taki produkt nie zdecydować.

Opis pieluszki AIO od Rasppies:

 • Zakres wagowy: 8-16 kg
 • Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.
 • Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.
 • Szerokość w kroku: 9 cm.
 • Posiada trzywarstwowy tunel i przyszyty dwuwarstwowy język z dzianiny bambusowej, składający się wzdłuż na pół. Dzianina bambusowa nie zawiera dodatku poliestru (80% wiskoza bambusowa + 20 % bawełna), szybko i skutecznie przyjmując duże ilości wilgoci.
 • Do pieluszki w zestawie dołączony jest 5-warstwowy booster z materiału EVO, który pomaga jeszcze bardziej skutecznie rozprowadzać wilgoć po całej części bambusowej.
 • Warstwę zewnętrzną tworzy impregnowany PUL z recyklingu.

Pranie i pielęgnacja:

 • przed pierwszym założeniem pieluszkę należy wyprać i wysuszyć
 • prać należy w 40-60 stopniach na programie dla bawełny (ok 2 godzin) w proszku do białego
 • wirowanie nie powinno przekraczać 1000 obr/min
 • nie stosować płynów do prania/orzechów piorących, ręcznie robionych proszków etc.
 • przed praniem głównym należy nastawić płukanie; jeśli po praniu w wodzie widać pianę, można jeszcze raz wypłukać pieluszki
 • można suszyć w suszarce bębnowej (program delikatny) lub klasycznie

 

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar