Pieluszka AIO NB/S 3-7 kg – Summer Joy – LITTLE BIRDS DIAPERS

69,90

Pieluszka AIO w rozmiarze Newborn (NB).

Zakres wagowy: 3-7 kg (zależy od budowy dziecka)

Skład:

Warstwa zewnętrzna: 100 % PUL – poliester laminowany

Warstwa wewnętrzna: zakładki – 100 % PUL; warstwa chłonna: 70% wiskoza bambusowa, 30% bawełna organiczna GOTS

Brak w magazynie

Opis

Pieluszka AIO NB/S 3-7 kg – Summer Joy LITTLE BIRDS DIAPERS.

Pieluszki wielorazowego użytku mimo tego, że wciąż przybierają na znaczeniu wśród młodych rodziców, nieraz jeszcze kojarzą się z niewygodą, będąc uznawanymi za rozwiązanie niedzisiejsze. już na początku warto zaznaczyć, że takie spojrzenie na rynek pieluszek wielorazowych nie ma nic wspólnego z prawdą, a na rynku tego typu produktów oferowane są pieluchy, o których wygodzie użytkowania w wychowaniu pociechy nie śniło się starszemu pokoleniu. Ponadto, czasami rozwiązania z historią mają swoją wartość i urok, szczególnie, jeśli lekko się je ulepszy. Pieluszki AIO są na to dowodem – będąc najczęściej uznawane za rozwiązanie najbardziej funkcjonalne.

Pieluszki AIO – czym jest ten produkt?

Pieluszki AIO to inaczej pieluszki „all in one”. By zrozumieć więc sens i zalety tego produktu, trzeba odwołać się do innych typów pieluszek wielokrotnego użytku dostępnych na rynku, których pieluszki AIO są ulepszeniem. Zazwyczaj oferowane w sklepach pieluszki wielorazowe składają się z dwóch elementów, majteczek oraz wkładu, który jest wymienny. Ta stosunkowo i tak nieskomplikowana konstrukcja wymienionych tu produktów, w użyciu wciąż oznacza dla rodzica borykanie się z trudnościami. Dla przykładu, wyjmowany wkład dopasowany jest do kupowanych majteczek pieluszki, przez co nie każdy wkład pasuje do każdej pieluchy. Rodzic ma z kolei dużą ilość pieluch w domu, przez co musi zawsze poświęcić czas , by dopasować odpowiedni wkład do konkretnej pieluszki. Pieluszki AIO usuwają tą niewygodę. W pieluchach tego typu wkład wszyty jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu ładujemy do prania „całość”, pieluszkę wraz z doszytym wkładem.

Pieluszki AIO – zalety pieluch wielorazowych

Mimo tej modyfikacji, pieluszki AIO nadal posiadają wszelkie te zalety, jakimi charakteryzują się inne typy pieluszek wielorazowych. Jest to rozwiązanie zdecydowanie łagodniejsze dla skóry malucha, niż materiały, z których wykonane są pieluchy jednorazowego użytku. To także doskonałe rozwiązanie dla alergików. Z pieluszek tego typu skorzysta także pociecha, którego skóra nie charakteryzuje się skłonnością do alergii, bo skóra dziecka narażona jest na więcej problemów, niż tylko alergie. Jednym z wyzwań, przed którymi staje opiekun, są dla przykładu odparzenia. Jednak także i temu problemowi pozwolą skutecznie przeciwdziałać pieluchy wielorazowego użytku, w tym pieluchy AIO – pieluchy wielorazowe cechuje przewiewność, cecha, którą trudno znaleźć wśród pieluch jednorazowych. Ponadto, jeśli pieluszki wielorazowe będą używane i kupowane rozsądnie, mogą okazać się, po dłuższym okresie używania pieluch, rozwiązaniem tańszym, niż jednorazówki. Ostatecznie, co także istotne jest dla pociechy i rodzica, który chce, by dziecko dorastało w bezpiecznym i przyjaznym przyszłemu dorosłemu świecie, pieluchy wielorazowego użytku to rozwiązanie etyczne. Pieluszki tego typu są biodegradowalne, a czas rozkładania się materiałów, z których są wykonane, daleki jest od setek lat, które zabierają planecie pieluszki jednorazowe.

Pieluszki AIO to wygoda poparta szeregiem zalet, korzystna dla dziecka, opiekuna, jak i innych oraz środowiska. Widać więc, że za tego typu pieluszkami stoją prospołeczne i proekologiczne wartości, które większość opiekunów chce wpajać pociechom już od małego. Grzechem byłoby więc się na taki produkt nie zdecydować.

Opis Summer Joy – LITTLE BIRDS DIAPERS:

Wzór: Summer Joy

Zakres wagowy: 3-7 kg (zależy od budowy dziecka)

AIO (all-in-one, wszystko w jednym) – pieluszka z zewnętrzną warstwą z PUL i warstwą chłonną, wszytą na stałe (stąd większy komfort użytkowania – nie trzeba dobierać wkładu, ale też dłuższy czas schnięcia).

Dzięki swojej budowie AIO uważa się za najbardziej łatwy system wielopieluchowania.

Rodzice często wybierają AIO dla niań, dziadków lub do złobka/przedszkola, ponieważ pieluszki tego typu najbardziej przypominają jednorazówki.

Regulacja w pionie i pasie za pomocą napek.

Na pleckach wszyta została delikatna gumka, która pozwala pieluszce idealnie dopasować się do sylwetki dziecka.

Warstwa wewnętrzna uszyta z frotki bambusowej, która pozostaje miękka nawet po praniu w twardej wodzie.

W przedniej części pieluszka AIO posiada krótki wkład chłonny, który m.in. zapewnia, że pod pleckami dziecka będzie płasko.

AIO ma wejście do kieszeni z przodu, ukrywa je zakładka z PULu. Przy potrzebie można dołożyć booster.

Skład:

Warstwa zewnętrzna: 100 % PUL – poliester laminowany

Warstwa wewnętrzna: zakładki – 100 % PUL; warstwa chłonna: 70% wiskoza bambusowa, 30% bawełna organiczna GOTS

Zasady prania i pielęgnacji:

  • przed pierwszym założeniem pieluszkę należy wyprać i wysuszyć
  • prać należy w 40-60 stopniach na programie dla bawełny (ok 2 godzin) w proszku do białego
  • wirowanie nie powinno przekraczać 1200 obr/min
  • nie stosować płynów do prania/orzechów piorących, ręcznie robionych proszków etc.
  • przed praniem głównym należy nastawić płukanie; jeśli po praniu w wodzie widać pianę, można jeszcze raz wypłukać pieluszki
  • można suszyć w suszarce bębnowej (program delikatny) lub klasycznie

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar