Pieluszki kieszonki

Mamy od dłuższego czasu doceniają korzyści płynące ze stosowania pieluch z kieszonką. To niezwykle przyjazne skórze Maluszka, wydajne oraz wygodne rozwiązanie dla naszych pociech. Pieluszki kieszonki są wielorazowego użytku, ponieważ składają się z dwóch zszytych ze sobą powłok. Powierzchnię zewnętrzną stanowi szczelna i jednocześnie oddychająca część PUL, którą wykorzystuje się również w pieluchach AIO oraz standardowych otulaczach. Tymczasem wewnętrzna powłoka pieluszki wykonana jest z cieniutkiego aksamitu lub polaru, które idealnie utrzymują wilgoć z dala od pupy noworodka – gwarantując mu komfort oraz swobodę.

Pieluszki z kieszonką

Pieluchy kieszonki to pieluszka 2 w 1, gdzie wkład absorbujący wsuwa się do środka kieszeni. Wkład zwykle jest prostokątny, natomiast kieszonka ma typ pieluchy jednorazowej z przerwaniem z przodu, lub z tyłu, w której umieszcza się wkład. Dlaczego do środka? Aby pielucha się nie przesuwała, z wygody stosowania, aby szybciej wyschła, aby przy pupie zawsze znajdowała się warstwa zatrzymująca nadmiar wilgoci.

Wielorazowe pieluchy z kieszonką wykonane są z dwóch powłok: zewnętrznej, która jest wodoszczelna oraz wewnętrznej, zrobionej z najwyższej jakości materiałów, posiadających niezbędne certyfikaty. Pomiędzy nimi tworzy się praktyczna kieszonka na wkład chłonny. Wielorazowe pieluchy typu kieszonka są niezwykle praktyczne, ponieważ umożliwiają umieszczenie nawet paru chłonnych wkładów, które gwarantują dziecku komfort oraz poczucie suchości, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Pieluszki kieszonki – korzyści dla Maluszka

Pieluszki typu kieszonka posiadają kieszeń, w której umieszcza się wkład chłonny czy też pieluszkę tetrową, zaś do pupy dziecka przylega wewnętrzna warstwa kieszonki, która wykonana jest z  delikatnego, miłego w dotyku produktu, odprowadzającego wilgoć do środka wkładu. Na zewnątrz zostały wykonane z paroprzepuszczalnej tkaniny PUL, która chroni ubranka przed przeciekaniem. Pieluchy są wykonane z trwałych dzianin, w związku, z czym można je z łatwością uprać i szybko wysuszyć.