PIERPAOLI EKOS Płyn do prania wełny 1l, 30 prań

25,59

PIERPAOLI EKOS Płyn do prania wełny

Pojemność: 1 l

Wystarczy na ok 30 prań

Łagodny płyn do prania wełny, jedwabiu, a także innych tkanin delikatnych.

Z dodatkiem olejku lawendowego.

Brak w magazynie

Opis

PIERPAOLI EKOS Płyn do prania wełny

Pojemność: 1 l

Wystarczy na ok 30 prań.

Łagodny płyn do prania wełny, jedwabiu, a także innych tkanin delikatnych.

Z dodatkiem olejku lawendowego.

Przetestowany dermatologicznie, a także na zawartość niklu, chromu i kobalitu (wartości < 0,4 ppm).

Bez syntetycznych zapachów, barwników, konserwantów czy SLES.

PIERPAOLI EKOS Płyn do prania wełny

Stosowanie:

Do prania ręcznego należy rozpuścić wskazaną dawkę w zimnej albo letniej wodzie (max 40 stopni). Następnie zamoczyć pranie na ok 10 minut, lekko przyciskając dłońmi, by rzeczy dobrze nasiąkły wodą z płynem. Po tym pranie trzeba spłukać i pozostawić do wyschnięcia rozłożonym na płasko, daleko od źródeł ciepła.

Do prania w pralce wskazaną dawkę należy nalać do szufladki albo bezpośrednio do bębna pralki, po czym nastawić program dla wełny i tkanin delikatnych. Pamiętaj, by nie zapełniać bębna pralki na więcej niż 2/3 objętości.

 

Dawkowanie:

Pranie ręczne: na 10 l wody należy wlać 25 ml przy miękkiej, 33 ml przy średnio twardej i 45 ml przy twardej wodzie.

Pranie w pralce: na 2,5 kg prania należy wlać 25 ml przy miękkiej, 33 ml przy średnio twardej i 45 ml przy twardej wodzie.

1 nakrętka = 70 ml płynu

Jednej butelki (1000 ml) wystarczy na ok 30 prań.

 

Skład: 

Aqua, Sodium Coceth Sulfate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Chloride, Potassium Rapessedate*, Cocamidopropyl Betaine, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Potassium Cocoate, Potassium Olivate*, Lavandula Hybrida Oil, Melaleuca Alternation Leaf Oil, Linalool.

*Środek powierzchniowo czynny z olejów z uprawy organicznej.

 

Producentem płynu jest firma Pierpaoli EKOS.

Informacje dodatkowe

Producent