Prefold XKKO Organic (4/6/4) – Bird Eye Newborn Natural – 1 szt

8,90

Prefold XKKO Organic (4/6/4) – Bird Eye

Rozmiar: 29 x 30,5 cm

Ilość warstw: 4/6/4

Brak w magazynie

Opis

Prefold XKKO Organic (4/6/4) – Bird Eye

Rozmiar: 29×30,5 cm dla noworodków , żółte obszycie na łatwe rozpoznawania wielkości pieluch.

 

Prefabrykowana pielucha z bawełny organicznej z czterema warstwami na krawędziach i sześću warstwami w środku. Pieluchy wykonane są w 100% z bawełny organicznej BirdEye. Ten materiał jest jeszcze bardziej chłonny po wielokrotnym praniu.

Pieluchy uzyskują optymalną chłonność po 4-8 praniach.

Naturalną właściwością bawełny nie poddanej obróbce jest kurczenie się, powszechnie notowana wartość skurczu pieluch wynosi około 10%.

 

 

 

Bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) jest uprawiana bez użycia chemikaliów przy jednoczesnym wykorzystywaniu praw natury.

 

Naturalna różnorodność biologiczna, płodozmian i nawożenie kompostem utrzymują glebę zdrową i pełną składników odżywczych. Zamiast stosowania preparatów chemicznych, chwasty usuwa się przez proste ręczne pielenie i mielenie, ściółkowanie, bardziej wydajne nawadnianie i uprawę wielu gatunków roślin.

 

Stosowane są tylko naturalne środki owadobójcze, a różne metody (np. sadzenie określonych roślin uprawnych) zachęcają do występowania naturalnych wrogów szkodników roślin. Zbieranie kwiatów bawełny często odbywa się ręcznie lub przy użyciu innych bardzo delikatnych metod i zawsze bez działania chemikaliów używanych do usuwania (defoliacji) roślin.

Informacje dodatkowe

Producent

Materiał

bawełna

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prefold XKKO Organic (4/6/4) – Bird Eye Newborn Natural – 1 szt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.