BALJA Proszek do prania pieluch wielorazowych 1,8 kg

35,90

BALJA Proszek do prania pieluch wielorazowych

Masa netto: 1,8 kg

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Wyprodukowano w Polsce.

 

Brak w magazynie

Opis

BALJA Proszek do prania pieluch wielorazowych

Masa netto: 1,8 kg

Balja Proszek do prania został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. W ustaleniu idealnej formuły producentowi pomagały profesjonalne doradcy pieluchowania wielorazowego, dzięki czemu możemy być pewni, że produkt był doprowadzony do perfekcji.

Pieluchy wielorazowe każdego rodzaju – pieluszki AIO, kieszonki, formowanki, pieluchy tetrowe itd – można prać w proszku Balja.

Proszek został stworzony do zadań specjalnych, i.e. prania pieluszek wielorazowych, niemniej jednak może być tak samo skutecznie użyty do prania jasnych i białych ubranek dziecięcych (i nawet dorosłych).

Nie znajdziemy w składzie żadnych substancji zapachowych, dzięki czemu zapach proszku jest praktycznie niewyczuwalny, miękkie i delikatne w dotyku ubranka po praniu pachną wyłącznie świeżością i czystością.

Małym, ale jak że użytecznym dodatkiem jest kartonowa miarka, sprytnie umieszczona w opakowaniu. Gotowa do wykorzystania po złożeniu w kilku prostych krokach, miarka pomaga dokładnie odmierzyć potrzebną ilość proszku.

Produkt nie posiada składników pochodzenia zwierzęcego, jak również nie był testowany na zwierzętach.

 

Skład:

30% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu, TAED), siarczan sodu, węglan sodu, chlorek sodu, cytrynian sodu, <5% anionowe środki powierzchniowo-czynne (sól sodowa siarczanu alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego)*, <5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne (alkoksylat alkoholu laurylowego)*, karboksymetyloceluloza*, karboksymetyloinulina*.

* składnik pochodzenia roślinnego.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Wyprodukowano w Polsce przez firmę Balja.

Informacje dodatkowe

Producent