PULowy motylek ANNA LUNA rozmiar L 8-14 kg – różne wzory

PULowy motylek ANNA LUNA

Rozmiar: L (Large)

Zakres wagowy: 8-14 kg

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

PULowy motylek ANNA LUNA

Rozmiar: L (Large)

Zakres wagowy: 8-14 kg

Materiał chłonny: wiskoza bambusowa (6 warstw)

Materiał zewnętrzny: 100 % PUL

Pieluszka wielorazowa PULowy motylek ANNA LUNA – co to jest?

PULowy motylek to innowacyjny rodzaj pieluszki wielorazowej, wprowadzony na rynek przez cudowną Iwonę, właścicielkę marki Anna Luna.

Dlaczego motylek?

Bo ma skrzydełka – dodatkowe warstwy chłonnego materiału, które są przyszyte wzdłuż boków pieluszki, a do schnięcia wygodnie rozkładają się na boki.

Dzięki takiemu krojowi pieluszka jest bardzo łatwa w zakładaniu – wystarczy ułożyć skrzydełka wewnątrz pieluchy.

Oprócz tego, rozłożony PULowy motylek dosyć szybko schnie.

A dlaczego PULowy motylek?

Bo pieluszka jest obszyta wodoodpornym paroprzepuszczalnym materiałem – PULem – po całej swojej powierzchni.

Taka metoda obszycia pozwala używać pieluszki na dwa sposoby: niezależnie jako AIO (pieluszkę All-In-One), lub w zestawie z wełnianymi gatkami czy longami jako formowankę.

Uniwersalność PULowego motylka przekonała już wielu rodziców, którzy doceniają łatwość zakładania, wygodę suszenia oraz niezwykłą chłonność tej pieluszki.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto spróbować PULowego motylka, to uwierz mi że tak – całość została bardzo rzetelnie przemyślana i zaprojektowana.

Oprócz tego, do części chłonnej pieluchy został użyty bardzo chłonny bambus, czyli wiskoza bambusowa, która barzo szybko i w dużej ilości chłonie wilgoć.

Żadne powodzie nie są straszne z takim motylkiem 🙂

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Anna Luna, dostępną w naszym sklepie – każda rzecz jest produkowana z uwagą do najdrobniejszych szczegółów: od równiutkich ściegów, zmysłowo dobranych kolorów napek aż po starannie ułożone wzory PUL.

PULowy motylek ANNA LUNA dla Twojego malucha

Jeśli chcesz wygodnie pieluchować swoje dzieciątko, które waży od 8 do 14 kg, warto sięgnąć po rozmiar L PULowego motylka.

Z delikatnymi gumeczkami oraz mięciuteńkim PULem, motylek Anna Luna z pewnością spełni wszystkie powierzone mu zadania – zatrzyma wilgoć i podaruje wysoki poziom komfortu Twojemu dziecku.

A śliczne wzory będą cieszyć oko i przekonywać wszystkich dookoła, że pieluszki wielorazowe – to najlepszy wybór dla każdego brzdąca 😉

Informacje dodatkowe

Producent

Materiał

wiskoza bambusowa

Rozmiar

Wzór

Monochrome, Koala, Gwiazdy, Leśne zwierzaki