Puppi

Puppi to wiodąca marką pieluszek wielorazowych w Polsce. Znana ze swoich ponadczasowo pięknych i wygodnych otulaczy wełnianych, a także wkładów chłonnych, uszytych z naturalnych materiałów.

Otulacze wełniane Puppi

Otulacze wełniany Puppi to lider na rynku nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Zgrabny krój, mięciutka wełna merino, dbałość o każdy szczegół – to coś, co wyróżnia te pieluszki wśród innych. Otulacze są szerokie w kroku, co pozwala używać ich z każdym rodzajem wkładów chłonnych. To jedne z nielicznych otulaczy, które dobrze sprawdzają się na formowanki.

Rozmiar otulaczy wełnianych Puppi

Warto pamiętać, że otulacze Puppi są dosyć duże – niektóre dzieci nigdy nie będą potrzebować rozmiaru OS Plus, bo rozmiar One Size wystarczy do końca pieluchowania. Rozmiar Newborn, z kolei, może być za duży dla niektórych noworodków – zaczyna ładnie pasować od ok 4 kg.

Wkłady chłonne Puppi

Wkłady chłonne Puppi to różne połączenia bawełny organicznej, wiskozy bambusowej i konopi, co czyni je jednymi z najbardziej chłonnych na rynku.

Formowanki Puppi

Formowanki Puppi za swoim krojem to formowanki-kieszonki, uszyte z mięciutkiego weluru. Są bardzo miłe w dotyku i mają przepiękną kolorystykę. Same z siebie formowanki te nie są bardzo chłonne, dla zwiększenia chłonności potrzebują dodatkowych wkładów chłonnych.

Puppi kojarzy się z rzetelnością, niezawodnością i ponadczasową klasyką. Chcecie pieluchować z elegancją – wybierzcie pieluszki wielorazowe Puppi!