RASPPIES Pieluszka AIO Bioderkowe OS od 6 kg Floraloe

105,00

Pieluszka AIO w kroju bioderkowym, rozmiar One Size (OS)

Zakres wagowy: od 6 kg do końca pieluchowania

Zapięcie bioderkowe na 2 rzędy nap

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek

 

 

Brak w magazynie

Opis

Pieluszka AIO bioderkowe w rozmiarze One Size (OS) od Rasppies.

 

Opis pieluszki AIO Biederkowe od Rasppies:

 • AIO w kroju bioderkowym świetnie sprawdzi się przy uciekającym maluchu (można go założyć, jak majteczki).
 • Zakres wagowy: od 6 kg do końca pieluchowania
 • Zapięcie bioderkowe na 2 rzędy nap
 • Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.
 • Posiada tunel (warstwa dzianiny bambusowej + 3 warstwy EVO) i przyszyty pojedynczy język (2 warstwy dzianiny bambusowej i 3 wszyte między nimi warstwy EVO). Dzianina bambusowa nie zawiera dodatku poliestru (80% wiskoza bambusowa + 20 % bawełna), materiał EVO to połączenie poliestru (70%) z poliamidem (30%).
 • Bambus szybko i skutecznie przyjmuje duże ilości wilgoci, a EVO równomiernie rozprowadza je po całej swej powierzchni pieluszki.
 • Do pieluszki w zestawie dołączony jest booster z dzianiny bambusowej, dopinany napką do języka w celu dodanie jeszcze większej chłonności pieluszki.
 • Warstwę zewnętrzną tworzy PUL z recyklingu.

Pranie i pielęgnacja:

 • przed pierwszym założeniem pieluszkę należy wyprać i wysuszyć
 • prać należy w 40-60 stopniach na programie dla bawełny (ok 2 godzin) w proszku do białego
 • nie stosować płynów do prania/orzechów piorących, ręcznie robionych proszków etc.
 • przed praniem głównym należy nastawić płukanie; jeśli po praniu w wodzie widać pianę, można jeszcze raz wypłukać pieluszki
 • można suszyć w suszarce bębnowej (program delikatny) lub klasycznie

 

Pieluszki AIO to inaczej pieluszki „wszystko w jednym”. By zrozumieć więc sens i zalety tego produktu, trzeba odwołać się do innych typów pieluszek wielokrotnego użytku dostępnych na rynku, których pieluszki AIO są uzupełnieniem. Zazwyczaj oferowane w sklepach pieluszki wielokrotnego użytku składają się z dwóch części, majteczek oraz wkładu, który jest wyjmowany. Ta stosunkowo i tak prosta konstrukcja wymienionych tu produktów, w praktyce wciąż oznacza dla rodzica borykanie się z trudnościami. na przykład, wymienny wkład dopasowany jest do kupowanych majteczek pieluszki, przez co nie każdy wkład pasuje do każdej pieluchy. Rodzic ma z kolei dużą ilość pieluch w domu, przez co musi zawsze zadać sobie trud, by dopasować odpowiedni wkład do konkretnej pieluszki. Pieluszki AIO niwelują tą trudność. W pieluchach tego typu wkład wszyty jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu wrzucamy do prania „całość”, pieluszkę wraz z doszytym wkładem.

Pieluszki AIO – zalety pieluch wielorazowych

Mimo tej innowacji, pieluszki AIO wciąż posiadają wszelkie te zalety, jakimi charakteryzują się inne typy pieluszek wielorazowego użytku. Jest to rozwiązanie z pewnością przyjaźniejsze dla skóry malucha, niż materiały, z których wykonane są pieluchy jednorazowego użytku. To także doskonałe rozwiązanie dla alergików. Z pieluszek tego typu skorzysta także pociecha, którego skóra nie cechuje się skłonnością do alergii, bo skóra malucha narażona jest na więcej problemów, niż tylko alergie. Jednym z wyzwań, przed którymi staje rodzic, są na przykład odparzenia. Jednak także i temu problemowi pozwolą skutecznie przeciwdziałać pieluchy wielorazowe, włączając w to pieluchy AIO – pieluchy wielorazowe cechuje wysoka przepuszczalność powietrza, cecha, którą trudno znaleźć wśród pieluch jednorazowych. Ponadto, jeśli pieluszki wielorazowe będą stosowane i kupowane rozsądnie, mogą okazać się, po dłuższym okresie używania pieluch, rozwiązaniem tańszym, niż jednorazówki. Ostatecznie, co także ważne jest dla dziecka i opiekuna, który pragnie, by pociecha dorastało w bezpiecznym i życzliwym przyszłemu dorosłemu świecie, pieluchy wielorazowego użytku to rozwiązanie etyczne. Pieluszki tego typu są biodegradowalne, a czas rozkładania się materiałów, z których są wykonane, daleki jest od setek lat, które zabierają Ziemi pieluszki jednorazowe.

Najlepsze pieluszki AIO od Rasppies

Pieluszki AIO to wygoda poparta szeregiem zalet, korzystna dla pociechy, rodzica, jak i innych oraz środowiska. Widać więc, że za tego typu pieluszkami stoją prospołeczne i proekologiczne wartości, które większość rodziców pragnie wpajać pociechom już od małego. Grzechem byłoby więc się na taki produkt nie zdecydować.

 

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar