RASPPIES Pieluszka AIO NB 2,5-7 kg Butterfly Effect

69,00

RASPPIES Pieluszka AIO w rozmiarze Newborn (NB)

Zakres wagowy: 2,5-7 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: 7,5 cm.

Brak w magazynie

Opis

RASPPIES Pieluszka AIO w rozmiarze Newborn (NB).

 

Opis pieluszki AIO NB od Rasppies:

 • Zakres wagowy: 2,5-7 kg
 • Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.
 • Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.
 • Szerokość w kroku: 7,5 cm – bardzo zgrabny krój nie utrudnia maluszkowi ruchów.
 • RASPPIES Pieluszka AIO posiada dwuwarstwowy tunel i przyszyty trzywarstwowy język, składany wzdłuż na pół (2 warstwy dzianiny bambusowej i wszyta między nimi warstwa EVO).
 • Dzianina bambusowa nie zawiera dodatku poliestru (80% wiskoza bambusowa + 20 % bawełna), szybko i skutecznie przyjmując duże ilości wilgoci. Materiał EVO (70% poliester, 30% poliamid) równomiernie rozprowadza wilgoć po całej powierzchni pieluszki.
 • Warstwę zewnętrzną tworzy impregnowany PUL z recyklingu.
 • Warto pamiętać, że dzianina bambusowa osiąga maksymalną chłonność po 6-8 praniach, natomiast już jednego prania wystarczy, by RASPPIES Pieluszka AIO była zadowalająco chłonna.

RASPPIES Pieluszka AIO

Pranie i pielęgnacja:

 • przed pierwszym założeniem pieluszkę należy wyprać i wysuszyć
 • prać należy w 40-60 stopniach na programie dla bawełny (ok 2 godzin) w proszku do białego
 • wirowanie nie powinno przekraczać 1000 obr/min
 • nie stosować płynów do prania/orzechów piorących, ręcznie robionych proszków etc.
 • przed praniem głównym należy nastawić płukanie; jeśli po praniu w wodzie widać pianę, można jeszcze raz wypłukać pieluszki
 • można suszyć w suszarce bębnowej (program delikatny) lub klasycznie

 

Pieluszki AIO to inaczej pieluszki „wszystko w jednym”. By zrozumieć więc sens i zalety tego produktu, trzeba odwołać się do innych typów pieluszek wielorazowych dostępnych w sklepach, których pieluszki AIO są uzupełnieniem. Zazwyczaj oferowane w sklepach pieluszki wielokrotnego użytku składają się z dwóch części, majteczek oraz wkładu, który jest wymienny. Ta stosunkowo i tak prosta konstrukcja wymienionych tu produktów, w użyciu wciąż oznacza dla opiekuna borykanie się z trudnościami. na przykład, wyjmowany wkład dopasowany jest do kupowanych majteczek pieluszki, przez co nie każdy wkład pasuje do każdej pieluchy. Rodzic ma z kolei szereg pieluch w domu, przez co musi zawsze poświęcić czas , by dopasować odpowiedni wkład do konkretnej pieluszki. Pieluszki AIO usuwają tą trudność. W pieluchach tego typu wkład wszyty jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu ładujemy do prania „całość”, pieluszkę wraz z doszytym wkładem.

Pieluszki AIO – zalety pieluch wielorazowych

Mimo tej innowacji, pieluszki AIO wciąż posiadają wszelkie te zalety, jakimi cechują się inne rodzaje pieluszek wielorazowych. Jest to rozwiązanie z pewnością przyjaźniejsze dla skóry malucha, niż materiały, z których zrobione są pieluchy jednorazowe. To także wspaniałe rozwiązanie dla alergików. Z pieluszek tego typu skorzysta także dziecko, którego skóra nie cechuje się nadwrażliwością, bo skóra malucha narażona jest na więcej problemów, niż tylko alergie. Jednym z wyzwań, przed którymi staje opiekun, są na przykład odparzenia. Jednak również i temu problemowi pozwolą skutecznie przeciwdziałać pieluchy wielorazowe, włączając w to pieluchy AIO – pieluchy wielorazowe cechuje przewiewność, cecha, którą trudno szukać wśród pieluch jednorazowych. Ponadto, jeśli pieluszki wielorazowe będą używane i kupowane rozsądnie, mogą okazać się, po dłuższym okresie używania pieluch, rozwiązaniem tańszym, niż jednorazówki. Ostatecznie, co także ważne jest dla dziecka i rodzica, który pragnie, by pociecha dorastało w bezpiecznym i przyjaznym przyszłemu dorosłemu świecie, pieluchy wielorazowego użytku to rozwiązanie proekologiczne. Pieluszki tego typu są biodegradowalne, a czas rozkładania się materiałów, z których są wykonane, daleki jest od setek lat, które zabierają planecie pieluszki jednorazowe.

Wybierz pieluszki AIO

Pieluszki AIO to wygoda poparta szeregiem zalet, korzystna dla pociechy, rodzica, jak i innych oraz środowiska. Widać więc, że za tego typu pieluszkami stoją prospołeczne i proekologiczne wartości, które większość opiekunów chce wpajać pociechom już od maleńkości. Grzechem byłoby więc się na taki produkt nie zdecydować.

RASPPIES Pieluszka AIO

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar