RASPPIES Pieluszka AIO NB 2,5-7 kg Midnight Garden

69,00

RASPPIES Pieluszka AIO w rozmiarze Newborn (NB)

Zakres wagowy: 2,5-7 kg

Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.

Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.

Szerokość w kroku: 7,5 cm.

Brak w magazynie

Opis

RASPPIES Pieluszka AIO w rozmiarze Newborn (NB).

Opis pieluszki AIO NB od Rasppies:

  • Zakres wagowy: 2,5-7 kg
  • Zapięcie klasyczne na 1 rząd nap.
  • Posiada regulację również w pionie za pomocą 3 par napek.
  • Szerokość w kroku: 7,5 cm – bardzo zgrabny krój nie utrudnia maluszkowi ruchów.
  • RASPPIES Pieluszka AIO posiada dwuwarstwowy tunel i przyszyty trzywarstwowy język, składany wzdłuż na pół (2 warstwy dzianiny bambusowej i wszyta między nimi warstwa EVO).
  • Dzianina bambusowa nie zawiera dodatku poliestru (80% wiskoza bambusowa + 20 % bawełna), szybko i skutecznie przyjmując duże ilości wilgoci. Materiał EVO (70% poliester, 30% poliamid) równomiernie rozprowadza wilgoć po całej powierzchni pieluszki.
  • Warstwę zewnętrzną tworzy impregnowany PUL z recyklingu.
  • Warto pamiętać, że dzianina bambusowa osiąga maksymalną chłonność po 6-8 praniach, natomiast już jednego prania wystarczy, by RASPPIES Pieluszka AIO była zadowalająco chłonna.

RASPPIES Pieluszka AIO
Pranie i pielęgnacja:

  • przed pierwszym założeniem pieluszkę należy wyprać i wysuszyć
  • prać należy w 40-60 stopniach na programie dla bawełny (ok 2 godzin) w proszku do białego
  • wirowanie nie powinno przekraczać 1000 obr/min
  • nie stosować płynów do prania/orzechów piorących, ręcznie robionych proszków etc.
  • przed praniem głównym należy nastawić płukanie; jeśli po praniu w wodzie widać pianę, można jeszcze raz wypłukać pieluszki
  • można suszyć w suszarce bębnowej (program delikatny) lub klasycznie

Pieluszki AIO to inaczej pieluszki „”wszystko w jednym””. By zrozumieć więc sens i zalety tego produktu, trzeba odwołać się do innych typów pieluszek wielorazowych dostępnych w sklepach, których pieluszki AIO są uzupełnieniem. Zazwyczaj oferowane w sklepach pieluszki wielokrotnego użytku składają się z dwóch części, majteczek oraz wkładu, który jest wymienny. Ta stosunkowo i tak prosta konstrukcja wymienionych tu produktów, w użyciu wciąż oznacza dla opiekuna borykanie się z trudnościami. na przykład, wyjmowany wkład dopasowany jest do kupowanych majteczek pieluszki, przez co nie każdy wkład pasuje do każdej pieluchy. Rodzic ma z kolei szereg pieluch w domu, przez co musi zawsze poświęcić czas , by dopasować odpowiedni wkład do konkretnej pieluszki. Pieluszki AIO usuwają tą trudność. W pieluchach tego typu wkład wszyty jest na stałe do pieluszki, dzięki czemu po zabrudzeniu ładujemy do prania „”całość””, pieluszkę wraz z doszytym wkładem.

Pieluszki AIO – zalety pieluch wielorazowych

Mimo tej innowacji, pieluszki AIO wciąż posiadają wszelkie te zalety, jakimi cechują się inne rodzaje pieluszek wielorazowych. Jest to rozwiązanie z pewnością przyjaźniejsze dla skóry malucha, niż materiały, z których zrobione są pieluchy jednorazowe. To także wspaniałe rozwiązanie dla alergików. Z pieluszek tego typu skorzysta także dziecko, którego skóra nie cechuje się nadwrażliwością, bo skóra malucha narażona jest na więcej problemów, niż tylko alergie. Jednym z wyzwań, przed którymi staje opiekun, są na przykład odparzenia. Jednak również i temu problemowi pozwolą skutecznie przeciwdziałać pieluchy wielorazowe, włączając w to pieluchy AIO – pieluchy wielorazowe cechuje przewiewność, cecha, którą trudno szukać wśród pieluch jednorazowych. Ponadto, jeśli pieluszki wielorazowe będą używane i kupowane rozsądnie, mogą okazać się, po dłuższym okresie używania pieluch, rozwiązaniem tańszym, niż jednorazówki. Ostatecznie, co także ważne jest dla dziecka i rodzica, który pragnie, by pociecha dorastało w bezpiecznym i przyjaznym przyszłemu dorosłemu świecie, pieluchy wielorazowego użytku to rozwiązanie proekologiczne. Pieluszki tego typu są biodegradowalne, a czas rozkładania się materiałów, z których są wykonane, daleki jest od setek lat, które zabierają planecie pieluszki jednorazowe.

Wybierz pieluszki AIO

Pieluszki AIO to wygoda poparta szeregiem zalet, korzystna dla pociechy, rodzica, jak i innych oraz środowiska. Widać więc, że za tego typu pieluszkami stoją prospołeczne i proekologiczne wartości, które większość opiekunów chce wpajać pociechom już od maleńkości. Grzechem byłoby więc się na taki produkt nie zdecydować.

RASPPIES Pieluszka AIO”

Informacje dodatkowe

Producent

Rozmiar