Rasppies

Rasppies – młoda i błyskawicznie nabierająca coraz większą popularność polska marka pieluszek wielorazowych. Każdy produkt, wprowadzany w ofertę tej firmy, otrzymuje najlepsze opinie rodziców.

Pieluszki PUL Rasppies

Rasppies to pierwsza firma, która zaczęła używać PUL z recyklingu do uszycia swoich pieluszek. Dzięki temu ograniczona jest produkcja poliestru, a co za tym idzie, zaśmiecanie naszej planety.

Pieluszki AIO, kieszonki oraz otulacze PUL od Rasppies zostały bardzo dokładnie zaprojektowane tak, by nie ograniczać ruchów Twojego malucha i wspierać jego prawidłowy rozwój. Od rozmiaru noworodkowego (NB) przez MiniOS do rozmiaru Toddler dla starszaków – każda pieluszka zgrabnie otula pupę bobasa.

Pieluszki Rasppies – wersje Slim oraz Comfort

Pieluszki od Rasppies będą dobrze pasować dla dzieci o różnej budowie ciała. Wersja Comfort jest szersza w kroku, a wersja Slim bardziej wycięta.

Rasppies – Evolon w każdej postaci

Rasppies jest też znana z szerokiego zastosowania materiału Evolon dla najlepszych rozwiązań – jako materiał główny w boosterach albo wspomagający w formowankach czy wkładach chłonnych. Evolon pomaga jak najlepiej rozprowadzić wilgoć i wzmocnić chłonność pieluszki.

Formowanki Rasppies

Evoformowanki od Rasppies – niezawodna opcja nocnego pieluchowania. Połączenie wiskozy bambusowej i materiału Evolon czyni formowanki super chłonnymi. Dodatkowo panel PUL pozwala jeszcze lepiej rozprowadzić wilgoć i uchronić warstwę nieprzepuszczalną (otulaczgatki lub longi) od przecieków.

Rasppies – akcesoria dla kobiet

W ofercie Rasppies znajdziemy również wielorazowe wkładki laktacyjne, które bardzo polecam dla każdej mamy – nie zawiodą nawet przy bardzo mocnej hyperlaktacji.

Piękne, zgrabne i niezawodne – takie są produkty Rasppies.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.