Wkład chłonny hybrydowy Rednavy 10×46 cm – RASPPIES

20,90

Wkład chłonny hybrydowy NB/S Rednavy

Wymiary wkładu: 10×46 cm

Skład: warstwy zewnętrzne – dzianina bambusowa bez dodatku poliestru (80% wiskoza bambusowa, 20 % bawełna)

warstwy wewnętrzne – 3 warstwy materiału EVO (70% poliester, 30 % poliamid)

Po praniu część bambusowa skurczy się do ok 10%.

 

Brak w magazynie

Opis

Wkład chłonny hybrydowy Rednavy od Rasppies został uszyty z połączenia 2 różnych materiałów: warstwy zewnętrzne tworzy dzianina bambusowa bez dodatku poliestru (80% wiskoza bambusowa, 20 % bawełna), natomiast warstwy wewnętrzne to 3 warstwy materiału EVO (70% poliester, 30 % poliamid).

Wymiary wkładu: 10×46 cm – sprawdzi się do otulaczy i kieszonek w rozmiarach MiniOS i OS.

Dzięki takiemu połączeniu warstw chłonnych wkład szybko i skutecznie przyjmuje duże ilości wilgoci (bambus), jednocześnie równomiernie rozprowadzając je po całej swej powierzchni (EVO). Przy tym wkład jest optymalnej grubości i nie tworzy dużego pakietu na pupie malucha.

Po praniu część bambusowa skurczy się do ok 10%. Materiał EVO nie kurczy się, przez co może powstać lekkie fałdowanie wkładu. W takim przypadku wkład chłonny należy strzepnąć i/lub naciągnąć po praniu.

Warto pamiętać, że dzianina bambusowa osiąga maksymalną chłonność po 6-8 praniach, natomiast już jednego prania wystarczy, by wkład był zadowalająco chłonny.

Producent nie stosuje żadnych dodatkowych procedur dla zmiękczenia materiału EVO, dlatego wkład przed praniem będzie twardy w odczuciu, lecz już po pierwszym praniu zmięknie i EVO nabierze całkowitej chłonności.

Chłonność : 4/5

Grubość : 3/5

Szybkość schnięcia : 3/5

Informacje dodatkowe

Producent

Materiał

bawełna, Evolon, wiskoza bambusowa

Szerokość

10 cm