Wkład chłonny SIO Travel Thermo MOMMY MOUSE

Wkład SIO TRAVEL Thermo
wkłady szybkoschnące z mikrofibry  zamkniętej w materiale termoregulacyjnym THERMOmouse, dające dziecku umiarkowany komfort suchej pupy, dedykowane zwłaszcza na lato lub dla dzieci skłonnych do odparzeń, a nie lubiących uczucia mokrej pieluszki. THERMOmouse jest wyjątkowo przewiewny i delikatny dla  maluchów, doskonale odprowadza wilgoć od skóry.

Chłonność 100% natychmiast po pierwszym praniu.
Wyjątkowo elastyczny i miękki jak pieluszki jednorazowe.

Przy nóżkach posiada no-crush system, zabezpieczające wodoodporne  „burty”, które zapobiegają wyciekaniu zawartości wkładu na pieluszkę. Wkład dodatkowo wewnątrz zabezpieczony jest warstwą wodoodporną, zapobiega to zamakaniu wnętrza pieluszki SIO.

  • Umiarkowanie sucho od skóry dziecka
  • Szybko wysychają, jednocześnie zapewniają kontakt z naturalnym materiałem przy skórze

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

Wkład chłonny SIO Travel Thermo powstał na dalekie podróże, wyjazdy samochodem lub długie spacery.

Wkłady mają kształt klepsydry, podobnie jak pozostałe wkłady SIO ale wyróżniają się wodoodpornymi „burtami”  no-crush  system, które nie pozwalają wilgoci przedostać się na pieluszkę. Wewnątrz mają również wkładkę wodoodporną i paroprzepuszczalną, która zabezpiecza dodatkowo pieluszkę SIO przed przemoczeniem.

Dzięki tym dodatkowym zabezpieczeniom przeciwwilgociowym można zminimalizować bagaż w podróży, a na spacer lub cały dzień zabieramy  jedną/dwie  pieluszki SIO i kilka wkładów TRAVEL.

Wkład chłonny SIO TRAVEL ma  wbudowany no-crush system przy nóżkach, który doskonale uszczelnia wkład przy nóżce jednocześnie nie powodując odciśniętych śladów na skórze dziecka.

Wkład chłonny SIO TRAVEL to wkład do zadań  specjalnych, poradzi sobie tam, gdzie inne wkłady nie mogą sobie poradzić, na spacerach, w podróży, na wczasach, u znajomych, wszędzie tam, gdzie nie chcemy „wpadek” z pieluszką.

Wnętrze Pieluszki  SIO nie namoknie od przemoczonego wkładu, pieluszkę można użyć kilka razy, zmieniając tylko zabrudzony wkład na nowy, czysty.

Komplet zawiera wkład główny i dodatkowy wkład uzupełniający (booster)

Informacje dodatkowe

Rozmiar

S/M, L/XL

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wkład chłonny SIO Travel Thermo MOMMY MOUSE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.