Wkład Covers Bamboo MOMMY MOUSE

Wkład Covers Bamboo– dedykowane dzieciom, które źle znoszą wszelkie sztuczne materiały przy skórze, zwłaszcza dla dzieci z AZS. Frotta bambusowa i certyfikowana bawełna wchodzące w skład wkładów są niebielone, zupełnie niebarwione, całkowicie naturalne. Posiadają certyfikaty dla niemowląt OEKO TEX Standard 100 i Bezpieczny dla dziecka.

Przy nóżkach posiada no-crush system, zabezpieczające ,wodoodporne  „burty”, które zapobiegają wyciekaniu zawartości wkładu na pieluszkę.

  • Mokro od skóry dziecka

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

Wkład Covers Bamboo powstał jako uniwersalny, klepsydrowy wkłady do każdego typu pieluszki-szczególnie do otulaczy.

Podobnie jak wkłady do systemu SIO- wkłady Covers wyróżniają się wodoodpornymi „burtami” -no-crush system, które nie pozwalają wilgoci przedostać się na pieluszkę a jednocześnie  doskonale uszczelniają wkład przy nóżce -nie powodując odciśniętych śladów na skórze dziecka.

Wkłady Covers Bamboo mają kształt klepsydry o dużej powierzchni wchłaniania zarówno z przodu jak i z tyłu wkładu. Wkłady zbudowane są z trzech  warstw niebielonej, mięsistej i bardzo chłonnej frotty bambusowej  oraz  wewnątrz jednej warstwy niebielonej, naturalnej bawełny. Taki układ  daje  cztery bardzo chłonne warstwy.

Klepsydrowy kształt wkładu dodatkowo zwiększa jego powierzchnię chłonną dając większą pojemność oraz generuje  dodatkową powierzchnię absorpcyjną. Wkład klepsydrowy  można też stosować  w zestawieniu z dowolnym wkładem w celu ekstremalnego wzmocnienia chłonności . Dowolność stosowania jest uzależniona od waszej fantazji i potrzeb.

Wkład COVERS BAMBOO to uniwersalny wkład o wszechstronnym  zastosowaniu. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza w  otulaczach -nie tylko PUL-owych ,ale również wełnianych .

Wkłady Covers Bamboo  są dostępne w dwóch rozmiarach:

  • rozmiar S/M od 5 kg-9 kg
  • rozmiar L/XL od 9 kg -16 kg

Informacje dodatkowe

Rozmiar

S/M, L/XL

Producent

Materiał

bawełna, wiskoza bambusowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wkład Covers Bamboo MOMMY MOUSE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.