Wybierz:

Wkład Covers Cotton Organic…

30,5034,50

Wyprzedane

Wkład Covers Cotton Organic MOMMY MOUSE

30,5034,50

Wkład  COVERS  COTTON ORGANIC zbudowany z niebielonej frotty bawełnianej i 100 % niebielonej, delikatnej bawełny organicznej.

Bardzo chłonne wkłady w 100% z niebielonej bawełny organicznej. Powstały z myślą o dzieciach i rodzicach, którzy preferują głównie naturalne materiały.

Wrażliwa skóra dziecka ma zapewniony  kontakt z wyjątkowo delikatnym, naturalnym i certyfikowanym materiałem  COTTON Organic.

Chłonność 100%  uzyskujemy po około 8-10 praniach.

Przy nóżkach posiada no-crush system, zabezpieczające ,wodoodporne  „burty”, które zapobiegają wyciekaniu zawartości wkładu na pieluszkę.

  • Mokro od skóry dziecka

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

Wkład Covers powstał jako uniwersalny, klepsydrowy wkład do każdego typu pieluszki-szczególnie do otulaczy.

Podobnie jak wkłady do systemu SIO- wkłady Covers wyróżniają się wodoodpornymi „burtami”  no-crush  system, które nie pozwalają wilgoci przedostać się na pieluszkę a jednocześnie  doskonale uszczelniają wkład przy nóżce -nie powodując odciśniętych śladów na skórze dziecka.

Wewnętrzne warstwy wkładu Covers Cotton Organic  to naturalna bawełna  organiczna w postaci miękkiej,puszystej frotty mającej doskonałe właściwości chłonne.

Wkłady Covers  mają kształt klepsydry o dużej powierzchni wchłaniania zarówno z przodu jak i z tyłu wkładu. Wkłady zbudowane są z trzech  warstw niebielonej, mięsistej i bardzo chłonnej frotty bawełnianej oraz dwóch  zewnętrznych warstw niebielonej, naturalnej bawełny. Taki układ  daje  pięć  bardzo chłonnych  warstw.

Klepsydrowy kształt wkładu dodatkowo zwiększa jego powierzchnię chłonną dając większą pojemność oraz generuje  dodatkową powierzchnię absorpcyjną. Warstwy frotty otula delikatna, naturalna, niebielona bawełna  dla zdrowia i komfortu delikatnej skóry dziecka.

Wkład COVERS  to uniwersalny wkład o wszechstronnym  zastosowaniu. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza w  otulaczach -nie tylko PUL-owych ,ale również wełnianych .

Wkłady Covers Cotton Organic  są dostępne w dwóch rozmiarach:

  • rozmiar S/M od 5 kg-9 kg
  • rozmiar L/XL od 9 kg -16 kg

COTTON ORGANIC  to dzianina 100% naturalna, wkład może się delikatnie skurczyć, nie zmienia to funkcji wkładu i komfortu użytkowania.  Możliwe i dopuszczalne jest skurczenie około 5% długości i szerokości wkładu (zmiana wielkości i kształtu w tych granicach nie podlega reklamacji)

Informacje dodatkowe

Rozmiar

S/M, L/XL

Producent

Materiał

bawełna

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wkład Covers Cotton Organic MOMMY MOUSE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

×
×

Koszyk