
Zestaw pieluszek wielorazowych dla noworodka 3-8 kg – Kolorowe motyle
209,99zł
Zestaw pieluszek wielorazowych dla noworodka
Zakres wagowy: 3-8 kg
Zestaw pieluszek wielorazowych dla noworodka zawiera:
1 otulacz PUL PUPUS r. NB 3-8 kg
1 formowanka od RASPPIES r. NB do 7 kg
1 wkład chłonny z burtami od GREEN PIELUSZKI
4 pieluchy tetrowe 50×50 cm (DZIOBAK, PUPPI, 3E)
4 boostery (PUPPI, DZIOBAK, YEJU, KOKOSI)
+GRATIS: Klamerka Snappi
Brak w magazynie
Opis
Zestaw pieluszek wielorazowych dla noworodka „Kolorowe motyle”
Polecam przeczytać wpis na blogu „Pieluszki wielorazowe – zestaw dla noworodka„, gdzie więcej opowiadam o wszystkich zestawach 😉
Zestaw pieluszek wielorazowych dla noworodka od Pieluszkowego Misia pozwoli Ci wypróbować najbardziej sprawdzone i niezawodne rozwiązania do pieluchowania Twojego maluszka. Każdy element zestawu dobrałam na podstawie swojego własnego doświadczenia, a także regularnego czytania opinii innych wielorodziców, dlatego znajdziesz tu tylko najbardziej polecane pieluszki wielorazowe.
Zakres wagowy otulacza: 3-8 kg (orientacyjnie, zależy od budowy dziecka)
Zestaw pieluszek wielorazowych zawiera:
-
-
Otulacz PUL z lamówką 3-8 kg – MOTYLE – PUPUS
Otulacz od firmy PUPUS o uniwersalnym kroju, uszyty z PULu (poliestru laminowanego).
Delikatne lamówki zostały stworzone do wrażliwej skóry Twojego dziecka – miękko otulając udko malucha, nie powodują żadnych odcisków.
Przy tym lamówki dobrze spełniają swoją zasadniczą rolę, jaką jest otulanie wkładu chłonnego w środku pieluchy.Otulacz posiada jedną zakładkę z przodu, uszytą z PULu, i ma bardzo prosty krój – poza lamówką, nie posiada żadnych wszytych gumek, i faktycznie jest jednowarstwową pieluszką.
Otulacz dopasowuje się do rozmiarów dziecka przy pomocy napek w pasie i na długość.
Pamiętaj, że przy spięciu napek na długość zbędny materiał wpychamy „pod górkę” – wtedy pieluszka lepiej się układa.
Prosty krój, brak dodatkowych gumek czy zakładek powoduje, że otulacz łatwo zmieści nie tylko tradycyjny wkład chłonny, ale nawet formowankę czy złożoną w samolot pieluchę tetrową.
-
Cztery pieluchy tetrowe:
1 niebielona pielucha tetrowa o tradycyjnej gramaturze 140 g/m2 od Dziobaka (w rozmiarze 50×50 cm);
1 bielona tetra o gramaturze 100 g/m2 i bardzo gęstym splocie od Puppi (50×50 cm);
1 Ko-tetra o gramaturze 185 g/m2 od 3E (50×50 cm);
1 pielucha tetrowa o splocie birdseye od 3E (50×50 cm). -
RASPPIES Formowanka EVO NB 2,5-7 kg Midnight Garden
Dzięki niewielkiej szerokości w kroku (tylko 7 cm) RASPPIES Formowanka zapewnia swobodny zakres ruchów malucha i będzie pasować nie tylko pod gatki czy longi, ale także pod otulacze wełniane i PUL.
Posiada tunel (2 warstwy dzianiny bambusowej) i przyszyty pojedynczy język (2 warstwy dzianiny bambusowej i wszyta między nimi warstwa EVO).
Panel PUL robi formowankę jeszcze bardziej odporną na przecieki, pomagając rozprowadzać wilgoć po całej powierzchni pieluszki.
-
GREEN PIELUSZKI Wkład z burtami krótki Idealny 2,5-5 kg
Wkład uszyty został z 2 warstw chłonnej dzianiny bambusowo-bawełnianej i 3 warstw bawełny organicznej.
Wkład dzięki swojemu składowi wyróżnia się nieprzeciętną chłonnością oraz idealnym rozprowadzeniem chłonności.
Do tego, wkład dosyć szybko schnie.
Materiał: dzianina bambusowa (80% wiskoza bambusowa 20% poliester) + bawełna organiczna 100%
-
Cztery boostery:
1 z flaneli bawełnianej od Dziobak;
1 konopny od Puppi;
1 z Evolonu od Yeju;
1 bambusowy z dodatkową warstwą Evolonu od Kokosi. -
GRATIS! Klamerka Snappi rozmiar 1
(kolor klamerki dobierany losowo)
Długość: 13 cm
Jeśli jesteście miłośnikami pieluch tetrowych albo wkładów składanych, to klamerka Snappi może stać dla Was bardzo użytecznym dodatkiem.
Wyprodukowana z materiału TPU, jest o kształcie literki T z ząbkami na każdym końcu. Najlepiej klamerka pracuje z materiałami, które posiadają pętelkę albo mają na tyle gruby splot, że ząbki klamerki dobrze o nie zahaczają się.Przy zamocowaniu klamerki trzeba zawsze bardzo uważać na to, by ząbki nie przebiły się przez materiał i nie zahaczyły o skórę dziecka.
Przed pierwszym użyciem zaleca się lekkie rozciągnięcie klamerki w celu zwiększenia elastyczności materiału, z którego została zrobiona.
Klamerka cudownie się sprawdzi do pieluch tetrowych, prefoldów czy wkładów składanych.
-
Wypróbuj zestaw pieluszek wielorazowych od Misia, który zawiera sprawdzone rozwiązania od lepszych polskich producentów, i otrzymaj praktyczne doświadczenie w pieluchowaniu wielorazowym.
UWAGA! Zdjęcie poglądowe, zestaw zawiera produkty, podane w opisie.
Informacje dodatkowe
Rozmiar |
---|